Lukas Podolski

i

Autor: Cyfra Sport Lukas Podolski

Na jaw wyszło, z kim noc spędził Lukas Podolski. Czysta słodycz, musiał to pokazać

2021-10-31 17:48

Lukas Podolski postanowił zaskoczyć swoich fanów. Napastnik Górnika Zabrze, a także piłkarski mistrz świata z 2014 roku postanowił pokazać, z kim spędził noc. Trzeba przyznać, że piłkarz doświadczył prawdziwej słodyczy i sam nie mógł się powstrzymać, aby nie pokazać tego swoim fanom. Takiego poranka można pozazdrościć!

Lukas Podolski ma za sobą niezwykle udaną noc. Po zremisowanym spotkaniu z Zagłębiem Lubin, piłkarz udał się do pracy w Akademii Górnika, czym chwalił się na Instagramie, ale nim to nastąpiło, pochwalił się na Instagramie, z kim spędził noc. Można pozazdrościć!

Tuż przed Wszystkich Świętych Karolina Małysz pokazała wymowne zdjęcia. Będzie daleko od bliskich?

Lukas Podolski nie mógł ukryć szczęścia. Ciekawa niespodzianka w łóżku

O tym, że Lukas Podolski ma na Śląsku udane życie, nie trzeba przekonywać nikogo. Były reprezentant Niemiec jest uwielbiany przez kibiców z Alei Roosevelta, którzy nadal czekają na debiutanckie trafienie piłkarza w Ekstraklasie. Zawodnik wzbudza wielkie zainteresowanie i dobrze czuje się w Zabrzu, co dokumentuje za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tym razem, były napastnik m.in. Bayernu Monachium, Arsenalu i Galatasaray pokazał, co obudziło go dzisiaj w łóżku. Obok tak dużej słodyczy nie mógł przejść obojętnie i zdecydował się na fotografię, która bardzo szybko stała się hitem Instagrama.

Wiemy, kto ukradł rowery Mai Włoszczowskiej. Policja udzieliła informacji, poważne zarzuty

Aby zobaczyć, jak Lukas Podolski został przywitany przez miłośników Górnika Zabrze, przejdź do galerii poniżej.

Podolski chwali się zdjęciem. To spotkał w swoim łóżku

Okazało się, że Lukas Podolski spędził noc z kotem, który postanowił przywitać go w łóżku. Przepiękny zwierzak widocznie rozweselił podopiecznego Jana Urbana, który postanowił wszystko pokazać na swoim Instagramie. Piłkarz przy okazji publikacji zdjęcia postanowił życzyć wszystkim swoim obserwującym miłego dnia.

- Dzień dobry - podpisał Podolski opublikowaną fotografię.

Lukas Podolski

i

Autor: instagram.com/lukaspodolski

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze