Marek Papszun

i

Autor: Cyfra Sport Marek Papszun

Jest odpowiedź

Nagle pojawiły się sensacyjne informacje o Marku Papszunie. Jest pilny komentarz. Wielki zwrot akcji wisiał w powietrzu

2023-09-20 21:50

Długo trwały dywagacje na temat tego, kto zastąpi Fernando Santosa na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski. W środowy poranek stało się jasne, że będzie to Michał Probierz, ale do ostatniej chwili przypuszczano, że równie dobrze może być to Marek Papszun, którego akcje również stały wysoko. Niespodziewanie pojawiły się kolejne plotki dotyczące byłego szkoleniowca Rakowa Częstochowa.

W kontekście Marka Papszuna i reprezentacji Polski mówiło się już od dłuższego czasu. Nawet przed wyborem Fernando Santosa. Nie było więc niczym dziwnym, że po zwolnieniu Portugalczyka w ubiegłym tygodniu temat byłego szkoleniowca Rakowa wrócił jak bumerang. Wiadomym było również, że Cezary Kulesza rozmawiał z Papszunem, co jedynie uwiarygodniało wszelkie plotki.

QUIZ: Ile pamiętasz z krótkiej kadencji Fernando Santosa?

Pytanie 1 z 10
Fernando Santos zastąpił na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski

Papszun w Lechu?! Jest komentarz z klubu

Prezes PZPN ostatecznie zdecydował się postawić na Michała Probierza. Tym samym Papszun wciąż pozostaje na bezrobociu. A to powoduje, że wciąż pojawiają się plotki z nim związane. Jak poinformował "Przegląd Sportowy" niebawem z Lechem Poznań może rozstać się John van den Brom. Niemal od razu zaczęto dywagować, czy "Kolejorza" nie przejmie właśnie Papszun.

Sebastian Mila zabrał głos po wybraniu Michała Probierza! Były reprezentant Polski postawił sobie jasny cel

Błyskawicznie na takie plotki zareagował Maciej Henszel, rzecznik prasowy poznańskiego klubu. - Króciutko - Lech i Marek Papszun? Cóż, to nie idzie w parze. Nie było i nie ma takiego tematu - napisał na platformie X Henszel. Nie ma jednak wątpliwości, że plotki dotyczące Papszuna wciąż będą krążyły po mediach społecznościowych.

Szymon Kołecki napędza polskiego mistrza. "On zawsze dąży do celu"
Najnowsze