Nie każdy spadnie z Koroną. Pół Ekstraklasy interesuje się piłkarzem kielczan

2020-07-11 12:33 Piotr Koźmiński
Korona Kielce
Autor: CyfraSport Korona Kielce

Korona Kielce kończy, co najmniej na rok, przygodę z Ekstraklasą, ale niektórzy jej piłkarze i tak zostaną na najwyższym poziomie rozgrywek. Wielu zawodnikom drużyny Macieja Bartoszka kończą się kontrakty i nie zamierzają grać na poziomie pierwszej ligi. Oczywiście, inne kluby są świadome sytuacji i zamierzają z niej skorzystać. Zwłaszcza jeden zawodnik Korony budzi duże zainteresowanie na rynku. Można powiedzieć, że pyta o niego pół Ekstraklasy na czele z Legią.

Marcin Cebula. To on wzbudza największe zainteresowanie spośród wszystkich piłkarzy Korony. Z naszych informacji wynika, że graczem kielczan interesuje się co najmniej osiem klubów Ekstraklasy. Wśród niech są między innymi Legia Warszawa, Górnik Zabrze, Pogoń Szczecin i Zagłębie Lubin, choć to nie wszystkie drużyny, które pytały czy pytają o tego zawodnika.

W tym sezonie Cebula zagrał w lidze 24 mecze, zdobył jedną bramkę i zaliczył jedną asystę. Ostatnio pauzował trzy mecze za czerwoną kartkę otrzymaną w meczu z Górnikiem Zabrze, ale teraz znów jest gotowy do gry i powinien wystąpić przeciw Wiśle Kraków. Po zakończeniu sezonu kończy mu się umowa z Koroną.

Legia interesuje się bramkarzem z Połtawy? Tak twierdzą Ukraińcy

Super Sport 10 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze