OBRZYDLIWE okrzyki prezesa Cracovii. Nazwał sędziego ch**** podczas derbów Krakowa

2020-12-05 9:45 dko
Janusz Filipiak
Autor: Cyfra Sport Janusz Filipiak

Dwusetne derby Krakowa za nami. Jak zwykle podczas starć Cracovii z Wisłą nie brakowało emocji. Wielką stratą było rozgrywanie tego spotkania przy pustych trybunach, ale obecna sytuacja panująca w Polsce nie pozostawiała innego rozwiązania. Jednak dzięki temu podczas spotkania można było usłyszeć polecenia trenera, wymianę zdań miedzy piłkarzami, a także... okrzyki z loży VIP, co akurat nie jest dobrą informacją dla prezesa "Pasów".

Rywalizacja obu krakowskich ekip elektryzuje nie tylko kibiców Wisły i Cracovii, ale także całą piłkarską Polskę. Podczas tych spotkań dzieje się przeważnie dużo i co najważniejsze nie brakuje emocji. Choć pod względem piłkarskim piątkowe derby Krakowa nie stały może na wysokim poziomie, to nie brakowało sytuacji, w których można było poczuć specyficzny klimat tych meczów. W dodatku doszło do kilku spięć miedzy zawodnikami, a sędzia Daniel Stefański musiał rozstrzygać niektóre sytuacje przy pomocy VAR.

Bońkowi puściły nerwy. STRASZNE OBELGI pod adresem sędziego, wszystko wyszło na jaw

Jan Tomaszewski nie ma WĄTPLIWOŚCI: Między Lewym a Brzęczkiem wybuchła WOJNA | Futbologia

Jedną ze spornych decyzji jaką podjął arbiter piątkowej rywalizacji, była karny podyktowany dla Wisły Kraków. W 60. minucie Dawid Szymonowicz we własnej "szesnastce" sfaulował Felicio Browna Forbesa, a sędzia wskazał na "wapno". Karnego na bramkę zamienił sam poszkodowany. Z decyzją o podyktowaniu rzutu karnego nie mogły pogodzić się osoby zasiadające w loży VIP.

Jubileuszowe derby Krakowa na remis. Osłabiona Wisła ratuje punkt

Jak cytuje portal Interia.pl w stronę arbitra poleciało mnóstwo obelg. W tym od prof. Janusza Filipiaka, właściciela i prezesa Cracovii. - Stefański! Jesteś ch**! - miał wrzeszczeć sternik "Pasów". Wtórował mu wiceprezes klubu, Jakub Tabisz. - Stefański! Ty c****! Obejrzyj sobie VAR! - można było usłyszeć z jego ust. Mimo oburzenia tych osób decyzja o podyktowaniu karnego dla Wisły wydaje się być słuszna. A takie okrzyki, od takich osób, są po prostu nie na miejscu.

Najnowsze