Paulo Sousa

i

Autor: Cyfra Sport Paulo Sousa

Paulo Sousa na celowniku Legii? Sensacyjne doniesienia, to mógłby być wielki hit!

2021-10-20 8:24

Legia Warszawa w trwającym sezonie pokazuje dwie twarze. Jedną w spotkaniach europejskich pucharów, drugą w PKO Ekstraklasie. Mistrzowie Polski mają ogromne problemy, aby zdobywać punkty w lidze, co sprawia, że pozycja Czesława Michniewicza jest mocno zagrożona. Dlatego w klubie z Łazienkowskiej już teraz szukani są nowi kandydaci na szkoleniowca zespołu, a jak się okazuje, wrażenie na władzach zrobił Paulo Sousa.

Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że obecny sezon będzie dla Legii Warszawa tym, w którym ciężko będzie się do czegoś przyczepić. Transfery przed rozgrywkami były przeprowadzone sprawnie i na Łazienkowską sprowadzono kilku ciekawych zawodników. Efekty widać było w europejskich pucharach, gdzie mistrzowie Polski spisywali się i nadal spisują się naprawdę dobrze.

Zaskakująca kandydatura na trenera Legii! Jerzy Brzęczek zanotuje wielki powrót?

Kto następcą Michniewicza? Coraz więcej nazwisk na liście

Spore problemy pojawiły się jednak w PKO Ekstraklasie. Choć pierwsze mecze nie zwiastowały kłopotów, ostatnie kolejki dla legionistów są wręcz fatalne. W pięciu meczach wygrali tylko raz i ponieśli aż cztery porażki. Najboleśniejsza to ta z Lechem Poznań w miniony weekend. Mistrzostwo Polski oddala się coraz bardziej, dlatego posada Czesława Michniewicza jest zagrożona.

Zbigniew Boniek szczerze o zwolnieniu Czesława Michniewicza. Ważne słowa, nie pozostawił złudzeń

Na razie jednak nie ma oficjalnej informacji o zwolnieniu szkoleniowca, ale wielce prawdopodobne, że jeśli Legia nie wygra z Piastem Gliwice w następnej kolejce, Michniewicz straci swoją posadę. Dlatego władze klubu już teraz rozglądają się za ewentualnym następcą, a na liście kandydatów jest już całkiem sporo nazwisk.

Sonda
Czy Czesław Michniewicz powinien zostać zwolniony z Legii?

Paulo Sousa marzeniem Legii Warszawa? Jego zatrudnienie byłoby hitem

TVP Sport donosi, że Dariusz Mioduski na ławce trenerskiej najchętniej widziałby Marka Papszuna, który wykonuje świetną pracę w Rakowie Częstochowa. Ciężko jednak wierzyć, że szkoleniowiec zmieni w najbliższej przyszłości miejsce pracy. Pojawiają się również nazwiska Henninga Berga, czy Jerzego Brzęczka. Okazuje się, że marzeniem Legii jest... Paulo Sousa.

Według ustaleń TVP Sport Portugalczyk wywarł spore wrażenie na włodarzach klubu. - Prezentowana przez Sousę wizja futbolu ma przemawiać do osób zarządzających Legią - czytamy na portalu. Jego zatrudnienie przy Łazienkowskiej byłoby prawdziwym hitem, ale obecnie jest to niemożliwe, gdyż Sousę obowiązuje ważny kontrakt z PZPN, a ponadto Portugalczykiem zainteresowane są większe kluby.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze