Radosław Janukiewicz, Pogoń Szczecin

Autor: archiwum se.pl Radosław Janukiewicz, Pogoń Szczecin

Pogoń - Górnik 2:2. Mecz bez przełamania

2014-04-28 22:04

Pogoń Szczecin w spotkaniu 31. kolejki T-Mobile Ekstraklasy zremisowała u siebie z Górnikiem Zabrze 2:2. Dla gospodarzy był to już 10. z rzędu mecz bez porażki.

Pierwszego gola zespół ze Szczecina zdobył już w 2. minucie gry, kiedy to do siatki rywali trafił Marcin Robak. Dziesięć minut później mieliśmy remis. Tym razem skutecznym strzałem popisał się Bartosz Iwan.

Gospodarze ponownie wyszli na prowadzenie tuż przed przerwą. Marcin Robak wykorzystał dobre podanie Rafała Murawskiego i zdobył swoją 22. bramkę w tym sezonie. Wynik meczu ustalił w 66. minucie Radosław Sobolewski.

Pogoń Szczecin tym samym przedłużyła swoją passę 10 meczów bez porażki, Górnik Zabrze zaś nie przerwał swojej - 12 gier bez zwycięstwa.

Pogoń - Górnik 2:2
Bramki: Robak (2. min., 45. min.) - Iwan (12. min.), Sobolewski (66. min.)

Pogoń: Radosław Janukiewicz, Sebastian Rudol, Hernani, Maciej Dąbrowski, Adam Frączczak, Patryk Małecki (46′ Pavel Popara), Rafał Murawski, Maksymilian Rogalski, Jakub Bąk (73′ Dominik Kun), Takuya Murayama, Marcin Robak

Górnik: Pavels Steinbors, Paweł Olkowski, Adam Danch, Radosław Sobolewski, Rafał Kosznik, Łukasz Madej (65′ Prejuce Nakoulma), Szymon Drewniak, Bartosz Iwan (79′ Antoni Łukasiewicz), Przemysław Oziębała, Dzikamai Gwaze (65′ Robert Jeż), Mateusz Zachara