Raków Częstochowa - ŁKS Łódź TV NA ŻYWO. Ekstraklasa: Raków - ŁKS TRANSMISJA LIVE STREAM ONLINE Raków - ŁKS GDZIE OBEJRZEĆ w TV na jakim programie

2020-06-07 11:17 MaSz
Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa
Autor: Marcin Gadomski/Super Express Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa

Raków Częstochowa - ŁKS Łódź TV NA ŻYWO TRANSMISJA Ekstraklasa: Raków Częstochowa - ŁKS Łódź STREAM ONLINE NA ŻYWO Gdzie oglądać Ekstraklasa Raków - ŁKS w TV Na jakim programie Raków - ŁKS LIVE STREAM. Celem Rakowa jak i ŁKS przed obecnym sezonem było utrzymanie się w PKO Ekstraklasie. Zdecydowanie bliżej realizacji tego zadania są piłkarze z Częstochowy. ŁKS jest już jedną nogą w I lidze. Mecz Raków - ŁKS w TV Na którym kanale TRANSMISJA TV z meczu Raków - ŁKS STREAM ONLINE LIVE.

Raków - ŁKS TV NA ŻYWO Gdzie oglądać mecz dzisiaj

W tym tygodniu Raków otrzymał licencję na grę w Ekstraklasie w sezonie 2020/21. Kolejna dobra wiadomość jest taka, że 5 czerwca kontrakty do końca obecnej edycji z beniaminkiem prolongowało pięciu zawodników. W tej grupie są: Michał Gliwa, Ben Lederman, Jarosław Jach, Arkadiusz Kasperkiewicz oraz Rusłan Babenko. Czy z nimi ekipa z Częstochowy zapewni sobie w sezonie zasadniczym miejsce w górnej ósemce? Trener Marek Papszun marzy, aby jego podopieczni w rundzie finałowej zagrali w grupie mistrzowskiej. - Dziękujemy zawodnikom, a także ich przedstawicielom, że udało się tak szybko i sprawnie załatwić ten temat - powiedział prezes Rakowa Wojciech Cygan odnoście przedłużonych kontraktów, którego wypowiedź cytuje oficjalna strona klubu. - Przedłużenie umów z całą piątką do końca trwającego sezonu wcale nie oznacza, że nie będziemy prowadzili negocjacji pod kątem przedłużenia kontraktów na dłuższy czas - zaznaczył sternik częstochowskiego zespołu.

Raków - ŁKS TV NA ŻYWO TRANSMISJA w TELEWIZJI dzisiaj 7.06

Od wielu tygodni ŁKS-u zajmuje ostatnie miejsce w Ekstraklasie. Łodzianie mają jedenaście punktów straty do Wisły Kraków, która zajmuje bezpieczne miejsce w tabeli. Po restarcie beniaminek przegrał 0:1 u siebie z Górnikiem Zabrze. To spotkanie było debiutem Wojciecha Stawowego w roli trenera ŁKS-u. Jak jego podopieczni wypadną w spotkaniu wyjazdowym z Rakowem Częstochowa? - Zapewniam, że nikt się tu nie poddaje, tak jak nikt nie myśli o tym, co będzie robił w przyszłym sezonie. Wszyscy są skupieni na ŁKS - podkreślił nowy szkoleniowiec łódzkiej drużyny przed wyprawą do Bełchatowa, gdzie mecze domowe rozgrywa Raków.

Mecz Raków - ŁKS odbędzie się w niedzielę 7 czerwca. TRANSMISJA z meczu Raków - ŁKS w TV NA ŻYWO na kanale Canal+ Sport, nSport+, Canal+Sport 3. Żaden darmowy i legalny stream online nie będzie dostępny. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 12.30. Relacja z meczu Raków - ŁKS NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl! Zapraszamy!

Najnowsze