Raków Częstochowa uzupełnia kadrę. Nowy obrońca będzie wzmocnieniem zespołu?

2021-02-24 22:06 MaSz
Raków - Arka
Autor: CyfraSport Raków - Arka

Niebawem zamknie sie zimowe okno. Kluby uzupełniają kadry na drugą część sezonu. Nie próżnował Raków, który postarał się o gracza do linii obrony. Czy nowy nabytek będzie wzmocnieniem zespołu z Częstochowy w walce o mistrzostwo Polski?

Raków jest w tym sezonie rewelacją rozgrywek. Ostatnio ekipa z Częstochowy pokonała 2:1 Zagłębie Lubin i w ten sposób przerwała serię czterech meczów bez zwycięstwa w lidze. Po kogo sięgnął trener Marek Papszun? Nowy nabytek to Zoran Arsenić. Chorwat został wypożyczony do końca rozgrywek z Jagiellonii. Co przesądziło o jego transferze? - Dzięki uniwersalności Zoran może występować praktycznie na każdej pozycji w obronie - uzasadnia sprowadzenie defensora Paweł Tomczyk, dyrektor sportowy Rakowa. - Jest też zawodnikiem dobrze znającym realia polskiej ekstraklasy. Wierzymy, że jego doświadczenie, umiejętności i charakter pozytywnie wpłyną na rywalizację w linii obrony oraz pozwolą na dalszy rozwój całego zespołu - ocenił przedstawiciel trzeciej drużyny Ekstraklasy, którego wypowiedź czytamy na oficjalnej stronie Rakowa.

Kiedy Tomas Pekhart będzie gotowy do gry? Nowe informacje w sprawie zdrowia gwiazdy Legii

Zoran Arsenić do Polski przyjechał przed czterema laty. 1,5 roku spędził w Wiśle Kraków. Przed dwoma laty przeniósł się do Jagiellonii, gdzie był kluczowym graczem. Na początku rozgrywek klub z Podlasia wypożyczył go do Rijeki, a teraz do Rakowa. To transfer czasowy: do końca obecnej edycji.

Były kadrowicz OPOWIADA O Paulo Sousie. Nie zgadniecie kogo przypominał selekcjoner

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze