Cracovia U-18 - Wisła U-18

i

Autor: YouTube Skandal na młodzieżowych derbach Krakowa

SKANDAL! Młody piłkarz Wisły Kraków napadnięty po meczu. Został uderzony

2022-04-14 16:36

W meczu 7. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-17 Cracovia pokonała Wisłę Kraków 1:0. „Pasy” pozostały liderem grupy D, ale po meczu mówiło się o skandalu, o którym na swoim koncie na Twitterze poinformował Rafał Wisłocki. Jeden z dyrektorów Bruk-Bet Termaliki zamieścił nawet zdjęcie ze zdarzenia. Jeden z młodych piłkarzy „Białej Gwiazdy” znalazł się w niebezpieczeństwie, wszystko przez jednego z namolnych widzów wydarzenia.

To była zacięta rywalizacja dwóch równych siebie drużyn. Krakowska młodzież nie odpuszczała, ale to ekipa Cracovii okazała się minimalnie lepsza. Wygraną 1:0 dała „Pasom” bramka z 71. min. Precyzyjne dośrodkowanie z rzutu rożnego – główką na gola zamienił Filip Koper.

Młody zespół Cracovii kończył mecz w dziewiątkę. W 82. min z boiska wyleciał Kacper Łunkiewicz, a pięć minut później Koper. Eskalacja nerwów nastąpiła po ostatnim gwizdku. Do przepychanek doszło na środku murawy, ale również na trybunach.

Kiedy wróci Bartosz Kapustka? Trener Legii przekazał ważne informacje o gwieździe zespołu

Zacięta walka o mistrzostwo. Kamil Grosicki zwrócił uwagę na ważne rzeczy, to mogą być atuty Pogoni

Rafał Wisłocki na swoim koncie na Twitterze nadmienił o ekscesach krakowskich derbów. Z wpisu jasno wynika, że jeden z młodych wiślaków został uderzony przez widza. „Jeśli w polskiej piłce ma być normalnie to należy wyeliminować z niego BANDYTYZM. Pan ze zdjęcia po Debrach Krakowa w #CLJu17 naruszył nietykalność cielesną zawodnika Wisły, który w stroju cywilnym schodził z kolegami w kierunku szatni. Klub usunął już nagranie z sieci, ale…”

I tutaj Wisłocki zamieszcza zdjęcie...

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze