Śląsk - Pogoń TV NA ŻYWO TRANSMISJA Gdzie oglądać Śląsk - Pogoń STREAM ONLINE LIVE Śląsk - Pogoń w TV Na jakim programie 28.02.2021

2021-02-28 1:56 PFK
Śląsk Wrocław - Cracovia
Autor: Cyfrasport Śląsk Wrocław - Cracovia

Śląsk - Pogoń TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Śląsk - Pogoń STREAM ONLINE LIVE Śląsk - Pogoń w TV Na jakim programie Śląsk - Pogoń LIVE STREAM w INTERNECIE. Śląsk rozczarowuje i już pojawiły się głosy, że trener Vitezslav Lavicka straci posadę. Czy stanie się tak w przypadku niepowodzenia z Pogonią? Portowcy są rewelacją ligi. Jednak w poprzedniej kolejce przegrali 1:2 na wyjeździe z Wisłą Kraków i stracili pozycję lidera na rzecz Legii Warszawa. Jak poradzą sobie we Wrocławiu z przeżywającym kryzys Śląskiem? Gdzie oglądać Śląsk - Pogoń w TV NA ŻYWO Na którym kanale Śląsk - Pogoń STREAM LIVE ONLINE.

Śląsk - Pogoń Gdzie oglądać w TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Śląsk - Pogoń LIVE STREAM w INTERNECIE. Jak trener Vitezslav Lavicka reaguje na ostatnie niepowodzenia podopiecznych? - Przede wszystkim musimy patrzeć na siebie - powiedział Czech cytowany przez klubowy serwis Śląska. - Wiemy, jaka jest sytuacja. Brakuje nam punktów i jakości w ostatnich meczach. Trzeba jednak wziąć pod uwagę jakość przeciwnika. Pogoń gra konsekwentnie, jest dobrze zorganizowana z tyłu. Widzimy w tabeli, że przegrywają najmniej spotkań i tracą najmniej bramek. Wiedzą, jak grać w piłkę. Są konsekwentni w grze obronnej, a zawodnicy wiedzą, jak ze sobą współpracować i potrafią być również niebezpieczni w ataku. Wiemy, że czeka nas trudy mecz, ale skupiamy się głównie na sobie, nie na przeciwniku - zapewnił trener Vitezslav Lavicka. Mecz Śląsk - Pogoń w 19. kolejce Ekstraklasy w niedzielę 28 lutego o godzinie 17.30. Gdzie TRANSMISJA TV? Informacje poniżej.

Śląsk - Pogoń GDZIE OGLĄDAĆ? Na jakim programie Śląsk - Pogoń

Mecz Śląsk - Pogoń w 19. kolejce Ekstraklasy zostanie rozegrany w niedzielę 28 lutego. Początek spotkania Śląsk - Pogoń o godzinie 17.30. Transmisja tv na żywo z meczu Śląsk - Pogoń w Canal+ Premium. Stream online live z meczu Śląsk - Pogoń dostępny będzie w usługach ekstraklasa.tv i NC+ GO.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze