Świeżo upieczony reprezentant Polski gościem programu PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport! Rozmowa z Łęgowskim i Ojrzyńskim

2022-09-19 13:28

10. kolejka PKO Ekstraklasy była ostatnią serią gier przed pierwszą przerwą reprezentacyjną. Zawodnicy skupią się teraz na drużynie narodowej, a jednym z zawodników powołanych przez Czesława Michniewicza jest Mateusz Łęgowski z Pogoni Szczecin. Młody zawodnik był gościem szóstego odcinka programu PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport. Gościem odcinka był również Leszek Ojrzyński, szkoleniowiec Korony Kielce.

Reprezentacja Polski we czwartek i w niedzielę zagra ostatnie mecze w Lidze Narodów. Oznacza to, że PKO Ekstraklasa wróci dopiero za dwa tygodnie, ale w ostatniej kolejce działo się bardzo dużo. Świetna pogoń Legii Warszawa w meczu z Miedzią Legnica, wysokie zwycięstwo Rakowa Częstochowa z Radomiakiem Radom oraz zwycięski Lech w derbach Poznania.

Jerzy Dudek ma propozycję dla selekcjonera. Tak jego zdaniem powinien zagrać, Jan Tomaszewski byłby wściekły

Jednym z piłkarzy, który na co dzień występuje w PKO Ekstraklasie i został powołany przez Czesława Michniewicza jest Mateusz Łęgowski. Młody pomocnik Pogoni Szczecin opowiedział w programie PKO Bank Polski Ekstraklasa o swoich odczuciach po powołaniu i o tym, jak będzie przeżywał spotkanie z Robertem Lewandowskim. W programie gościł również Leszek Ojrzyński, który opowiedział o przyczynach słabszych wyników Korony Kielce w minionych tygodniach.

PKO Ekstraklasa Raport odc. 6
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze