Lukas Podolski

i

Autor: Cyfra Sport Lukas Podolski

Takim ojcem jest Lukas Podolski! Pokazał, co robił z córką i nie ukrywał zachwytu, takiego go jeszcze nie widzieliście

2022-06-13 14:53

Lukas Podolski postanowił pochwalić się wzruszającym zdjęciem ze swoją córką. Okazuje się, że napastnik Górnika Zabrze bardzo dba o relacje rodzinne i stara się spędzać ze swoją córką bardzo dużo czasu. Na najnowszej publikacji piłkarza na mediach społecznościowych widzimy, jak dużo radości sprawia mu przebywanie z pociechą. Takiego go jeszcze nie widzieliście.

Lukas Podolski postanowił pokazać na swoich mediach społecznościowych bardzo rozczulające zdjęcie. Okazuje się, ze piłkarz Górnika Zabrze uwielbia wprost spędzać czas ze swoją córką i sprawia mu to wielką przyjemność. Najnowsza publikacja byłego napastnika reprezentacji Niemiec nie pozostawia żadnych wątpliwości. Właśnie takim ojcem jest Lukas Podolski.

Oburzające słowa Macieja Rybusa. Zostaje w kraju zbrodniarzy. "Nawet nie pomyślałem o odmowie"

Lukas Podolski jest bardzo rodzinny. Zawsze to podkreślał

O relacjach Lukasa Podolskiego z rodziną nie wiemy dużo, gdyż piłkarz zachowuje w tym aspekcie bardzo dużą anonimowość. Jak mówił w wywiadzie z niemiecką "Galą", on sam traktuje żonę i dzieci jako swój cały świat i ceni sobie to, że wybranka jego serca nie jest "typową partnerką piłkarza" i nie chodzi jej w życiu o to, aby błyszczeć w sławie swojego męża.

 - Mamy z rodziną bardzo bliskie relacje. Żona i dzieci są dla mnie wszystkim. Moja żona też nie jest typową partnerką piłkarza, nie wysuwa się na pierwszy plan [...]. Nie ma ambicji, by produkować się w sieci - mówił na łamach niemieckiej "Gali".

Katarzyna Skowrońska pokazała, jak wygrzewa ciało. Było niezwykle gorąco, można się zakochać

Aby zobaczyć prawdę na temat wykształcenia Lukasa Podolskiego, przejdź do galerii poniżej.

Lukas Podolski pokazał zdjęcie z córką. Tak spędza z nią czas 

Mimo że mistrz świata z 2014 roku miał po sezonie bardzo ciężki okres, w którego trakcie zajmował się swoimi biznesami w Niemczech, to znalazł także czas dla najbliższych. Okazuje się, że piłkarz bardzo mocno ceni sobie przejażdżki rowerowe z córką i sprawiają mu one naprawdę dużo radości. Każdy przecież wie, że w zdrowym ciele zdrowy duch, także promowanie sportowej postawy wśród swoich dzieci pokazuje Podolskiego nie tylko jako osobę, która uwielbia spędzać czas z bliskimi, ale także jako odpowiedzialnego rodzica, który dba o zdrowie swoich pociech.

Lukas Podolski

i

Autor: instagram.com/lukaspodolski
Podolski wrócił do domu. Tak przywitali go kibice Górnika Zabrze
Sonda
Czy Lukas Podolski powinien po zakończeniu kariery boiskowej zostać prezesem Górnika?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze