Warta - Lech TV NA ŻYWO TRANSMISJA Gdzie oglądać Warta - Lech STREAM ONLINE LIVE Warta - Lech w TV Na jakim programie 26.02.2021

2021-02-26 19:50 PFK
Warta Poznań - Pogoń Szczecin
Autor: Cyfrasport Warta Poznań - Pogoń Szczecin

Warta Poznań - Lech Poznań TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Warta - Lech STREAM ONLINE LIVE Warta - Lech w TV Na jakim programie Warta - Lech LIVE STREAM w INTERNECIE. W rundzie jesiennej górą w derbach Poznania był Lech, który wygrał 1:0 po golu Jakuba Modera, który wykorzystał rzut karny. W poprzedniej kolejce Lech pokonał na Bułgarskiej 1:0 Śląsk Wrocław i w ten sposób przerwał serię sześciu meczów bez zwycięstwa. Z kolei Warta w 2021 roku spisuje się rewelacyjnie. Jest najlepiej punktującym zespołem w Ekstraklasie. Zdobyła już 10 punktów w czterech kolejkach. Czy podtrzyma passę w starciu z wicemistrzem Polski? Gdzie oglądać Warta - Lech w TV NA ŻYWO Na którym kanale Warta - Lech Kielce STREAM LIVE ONLINE.

Warta - Lech Gdzie oglądać w TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Warta - Lech LIVE STREAM w INTERNECIE. Jak ostatnie wyniki Warty komentuje trener Piotr Tworek? - Na tym polega piękno sportu, że nie faworyci, zespoły z wysokim budżetem, nie te które mają gwiazdy, ale zespół który jest kolektywem i ma ducha walki, odnosi zwycięstwa - powiedział szkoleniowiec w rozmowie z "Super Expressem". - Ogromną uwagę zwracam na team spirit, żeby być jedną rodzinę i to daje nam dodatkowe procenty szans. Kiedyś Dania z biletem od losu pojechała na mistrzostwa Europy i je wygrała - przypomniał trener beniaminka i odniósł się do derbów Poznania: - Na pewno nie mamy kompleksów wobec Lecha. Zresztą nie skupiamy się zbytnio na rywalu. Indywidualna charakterystyka jego piłkarzy nie przysłania nam sposobu grania i wychodzimy na boisko po to, żeby zrobić swoje - zakończył trener Piotr Tworek w rozmowie z naszym portalem. Mecz Warta - Lech w piątek 26 lutego o godzinie 20.30. Gdzie TRANSMISJA TV? Informacje poniżej.

Warta - Lech GDZIE OGLĄDAĆ? Na jakim programie Warta - Lech

Mecz Warta - Lech w 19. kolejce Ekstraklasy zostanie rozegrany w piątek 26 lutego. Początek spotkania Warta - Lech o godzinie 20.30. Transmisja tv na żywo z meczu Warta - Lech w TVP Sport, Canal+ Sport. Stream online live z meczu Warta - Lech dostępny będzie w usługach ekstraklasa.tv i NC+ GO.

Najnowsze