Tomasz Kędziora

i

Autor: Cyfra Sport Tomasz Kędziora

Wiadomo, gdzie trafi Tomasz Kędziora! Wszystko ma się wydarzyć na dniach, będzie powrót do Ekstraklasy

2022-03-17 12:41

Tomasz Kędziora już niebawem wróci do Ekstraklasy! Według doniesień "Gazety Wyborczej", obrońca reprezentacji Polski, który był zmuszony opuścić kijowskie Dynamo, dołączy do ekipy, która walczy o mistrzostwo Polski. Nie da się ukryć, że dzięki swoim umiejętnościom, Kędziora byłby jednym z najlepszych bocznych obrońców polskiej ligi.

Tomasz Kędziora jest o krok od nowego klubu. Obrońca, który musiał opuścić drużynę Dynama Kijów ze względu na działania wojenne, ma wspomóc Lecha Poznań w walce o mistrzostwo Polski. Zdaniem "Gazety Wyborczej", gracz reprezentacji Polski jest o krok od podpisania półrocznej umowy.

Na jaw wyszło, jakie wykształcenie ma Lukas Podolski! Nikt o tym nie wiedział, fani będą zadziwieni

Tomasz Kędziora znowu w Ekstraklasie! Transfer ma być kwestią dni

Po tym, jak Kędziora uciekł z Ukrainy, pojawiło się pytanie, gdzie właściwie będzie występował piłkarz. Po dotarciu do Polski zawodnik trenował z Lechem Poznań, jednak wydawało się, że przyjmie ofertę od któregoś z klubów zagranicznych. Okazuje się jednak, że piłkarz jest bardzo bliski "Kolejorza", a więc drużyny, w której występował przed odejściem na Ukrainę. Dla samego Lecha przejście Kędziory na pół roku byłoby wspaniałą wiadomość - obrońca jest regularnie powoływany do reprezentacji Polski i jeszcze tą jesienią występował na poziomie rozgrywek UEFA Champions League. Takie wzmocnienie stanowczo pomogłoby drużynie z Wielkopolski po udaną walkę o mistrzostwo kraju, ale także o Puchar Polski.

Krychowiak przerwał milczenie po odejściu z rosyjskiego klubu. Zdradził ważne szczegóły

Aby zobaczyć zdjęcia żony Tomasza Kędziory, przejdź do galerii poniżej.

Kędziora będzie się mierzył z kolegą z Dynama na boisku

Jeśli Kędziora zdecyduje się na współpracę z Lechem Poznań, nie będzie pierwszym piłkarzem kijowskiego giganta, który zdecydował się na grę w Ekstraklasie. Kilka dni temu głośno było o transferze reprezentanta Słowenii w piłkę nożną, Benjamina Verbicia, który dołączył do drużyny Legii Warszawa. 

KSW zatrudni Don Kasjo?! Martin Lewandowski stawia warunek | Andrzej Kostyra
Sonda
Czy Tomasz Kędziora wróci do Lecha Poznań?
Najnowsze