Legia Warszawa - Wisła Kraków

i

Autor: Cyfra Sport Legia Warszawa - Wisła Kraków

Wisła Kraków sprzeda piłkarza do Legii Warszawa? Szokujący transfer może się stać faktem już latem, media ujawniają szczegóły

2021-05-26 16:20

Wisła Kraków sprzeda piłkarza do Legii Warszawa? Mimo że transfery między "Białą Gwiazdą" a "Wojskowymi" od zawsze wzbudzały wielkie emocje, to już w te wakacje może dojść do transferu, który z pewnością zdenerwuje fanów najbardziej utytułowanego klubu ze stolicy Małopolski. Okazuje się bowiem, że jeden z filarów defensywy krakowian jest bardzo bliski opuszczenia drużyny i założenia koszulki z "eLką" na piersi. Jeśli do transakcji by doszło, bylibyśmy świadkami jednego z najciekawszych letnich transferów w Ekstraklasie.

Wisła Kraków w swojej historii kilka razy sprzedawała, albo oddawała piłkarzy do Legii Warszawa i za każdym razem wzbudzało to wiele emocji. Szczególnie fani często agresywnie reagowali na tego typu transfery i dawali o tym znać na stadionach. Okazuje się, że już tego lata fani "Białej Gwiazdy" będą mogli mieć okazję do wznoszenia larum. A wszystko przez potencjalne przenosiny jednego z podstawowych graczy klubu z Krakowa, który miał znaleźć się na celowniku warszawiaków.

Raków szuka wzmocnień przed europejskimi pucharami. Chcą wielki talent wyceniany na milion euro, media potwierdzają

Wisła Kraków straci piłkarza na rzecz Legii? Kontrowersyjny transfer może wydarzyć się latem

Dużo mówi się o tym, że nowym piłkarzem Legii Warszawa może zostać czeski defensor Wisły -  Michał Frydrych. Mimo że drużyna z Krakowa nie spisuje się dobrze, to Czech nie zawodził i nic dziwnego, że rozpatruje się jego transfer do Warszawy. Szczególnie że Wisła ma swoje problemy i w tym sezonie ledwo co ledwo utrzymała się w lidze. Dużo mówi się także o problemach finansowych klubu, także może być zmuszony do sprzedaży zawodnika. Jeśli Legia postawi odpowiednio dużą ofertę, to wątpliwym staje się, aby krakowian było stać na odmowę. Możliwe więc, że były obrońca Slavii Praga już w tym okienku transferowym pojawi się w drużynie mistrza Polski.

Kolejny Polak w Lokomitivie Moskwa? Rosjanie zgłaszają się po jedno z odkryć Ekstraklasy, gracz na celowniku

Rozmowa z ochroniarzem w Opalenicy

Co dalej z Wisłą Kraków? Klub ledwo co obronił się przed spadkiem

Powodem, dla którego Frydrych może myśleć o przenosinach do Warszawy, jest także niepewna przyszłość Wisły Kraków. Klub w tym sezonie mało co nie spadł do I ligi, a do tego na Reymonta w tym roku pracowało aż trzech szkoleniowców. Jeśli doliczymy do tego konflikt Jakuba Błaszczykowskiego, to będziemy mieć obraz naprawdę kiepsko radzącego sobie klubu, który za rok może mieć wielkie problemy względem tego, aby pozostać w polskiej elicie.

Najnowsze