Grzegorz Krychowiak, Lokomotiv Moskwa

i

Autor: eastnews Grzegorz Krychowiak, Lokomotiv Moskwa

Kolejny Polak w Lokomitivie Moskwa? Rosjanie zgłaszają się po jedno z odkryć Ekstraklasy, gracz na celowniku

2021-05-26 15:00

Lokomotiv Moskwa od lat korzysta z usług Macieja Rybusa i Grzegorza Krychowiaka, którzy w drużynie ze stolicy Rosji spisują się bardzo dobrze. Możliwe, że dobra postawa naszych graczy sprawiła, że "Lokomotywy" interesują się kolejnym piłkarzem z naszej ojczyzny. Mowa o jednym z odkryć Ekstraklasy, która znalazła się na celowniku wielu drużyn. Możliwe, że już latem będziemy świadkami wielkiego transferu, a gracz zyska zaufanie selekcjonera reprezentacji Polski.

Lokomotiv Moskwa to uznana, rosyjska firma, która od wielu sezonów gra w Lidze Mistrzów i korzysta w swoich europejskich podbojach z usług reprezentantów Polski. Pozycja Grzegorza Krychowiaka i Macieja Rybusa jest w drużynie nie do podważenia, a do ich grona może dołączyć trzeci z naszych rodaków. Zdaniem rosyjskich mediów, klub ze stolicy Moskwy myśli poważnie nad sprowadzeniem jednego z odkryć tego sezonu Ekstraklasy. Do transakcji miałoby dojść jeszcze tego lata, ale sam piłkarz może liczyć także na oferty z innych klubów

Reprezentant Polski dowiedział się o powołaniu z telewizji! Nikt nie dał mu znać wcześniej.

Lokomotiv Moskwa z kolejnym Polakiem? Rosjanie przejawiają zainteresowanie

Zdaniem portalu Championat.com, bliski gry w Lokomotivie Moskwa jest Przemysław Wiśniewski. Środkowy, 22-letni obrońca Górnika Zabrze zaliczył udany sezon, mimo że forma zabrzan podlegała wielkim wahaniom. Po wspaniałej rundzie jesiennej forma klubu zaczęła ulegać pogorszeniu, a czołowi gracze zaczęli rozglądać się za nowymi pracodawcami. Ostatnimi czasy głośno było o tym, że bliski Lecha Poznań jest Jesus Jimenez. Jeśli chodzi o Wiśniewskiego, to na jego usługi ma także inny z przedstawicieli Premier Ligi - były klub Artura Jędrzejczyka, FK Krasnodar. W grze o Polaka mają pozostawać także niemieckie kluby, jednak rosyjskie media nie podały, kto z Bundesligi zwraca uwagę na piłkarza.

Widzew Łódź zostanie sprzedany? Trwają poważne rozmowy, nowi właściciele zostaną ogłoszeni już w maju?

Raport z Opalenicy: drugi dzień zgrupowania

Wiśniewski opuści Zabrze? Coraz dziwniejsza sytuacja klubu z Zabrza

Możliwe, że Górnik Zabrze w następnym sezonie będzie zupełnie inną drużyną, niż w tym sezonie. Czołowi gracze ekipy z al. Roosevelta znajdują się bowiem na celowniku wielu zagranicznych ekip i wątpliwym wydaje się, aby zabrzanie mieli argumenty, aby utrzymać ich w Ekstraklasie. Jak na razie nie wiadomo też, kto poprowadzi klub w następnym sezonie. Dużo mówiło się o powrocie Jana Urbana do Zabrza. Były trener Legii, Lecha i wielka legenda "Górników" miałaby objąć klub już od początku następnego sezonu.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze