ZADYMA w sparingu Cracovii! Pasy nie dokończyły meczu

2016-02-02 23:44

Skandalem zakończył się sparing Cracovii, która przebywa na zgrupowaniu w Hiszpanii, gdzie przygotowuje się do rundy wiosennej. Przeciwnikiem drużyny Jacka Zielińskiego był trzecioligowy CD Olimpic de Xatina, lecz obu jedenastkom nie udało się dokończyć spotkania. Arbiter postanowił je przerwać w 42. minucie z powodu awantury, do której doszło na murawie.

Cracovia do rozpoczęcia rundy wiosennej w Ekstraklasie przygotowuje się na zgrupowaniu w zorganizowanym w okolicach Alicante w Hiszpanii.

"Pasy" rozegrały już dwa spotkania kontrolne - przegrali z 1. FC Kaiserlslautern (0:1) i wygrali z La Hoya Lorca (1:0). Jednak sparingu z trzecioligowym CD Olimpic de Xatina nie będą wspominać miło i nie chodzi o wynik.

Zobacz: Janusz Filipiak: Bartosz Kapustka musi pojechać na Euro 2016 [TYLKO U NAS]

Była 42. minuta spotkania, kiedy to Jakub Wójcicki został w ostry sposób sfaulowany przez jednego z graczy hiszpańskiego zespołu. Od razu doszło do przepychanek pomiędzy obydwoma zawodnikomi. Sytuacja zrobiła się bardzo nerwowa, w obronie kolegi  stanęło kilku graczy Cracovii i sędzia postanowił przerwać mecz, ponieważ stwierdził, że nie da się go dalej prowadzić w takiej atmosferze.