Zdobył z Legią tytuł, a teraz odchodzi. Portugalczyk pożegnał mistrza Polski

2021-02-24 22:55 MaSz
Luis Rocha
Autor: Cyfrasport Luis Rocha (z prawej)

Dwa lata spędził w Legii Luis Rocha. W ubiegłym sezonie cieszył się z wywalczenia mistrzostwa Polski z klubem z Łazienkowskiej. To pierwszy tytuł w jego karierze. To także najcenniejsze trofeum po które dotychczas sięgnął. Teraz zmienia otoczenie. W mediach społecznościowych zamieścił wpis, w którym pożegnał się z warszawskim klubem.

Portugalczyk przenosi się do Cracovii, która pilnie poszukiwała lewego obrońcy. Luis Rocha podpisał kontrakt czasowy. W krakowskim klubie będzie grał do końca rozgrywek. W barwach Legii w Ekstraklasie rozegrał 26 meczów. 24 lutego rozstał się ze stołecznym zespołem. Pożegnał się za pośrednictwem Instagrama. - Dwa lata temu przyjechałem do Warszawy z wielkim marzeniem, że będę naprawdę szczęśliwy i zostanę mistrzem - tak zaczął swój wpis w mediach społecznościowych Luis Rocha. - I byłem, mam dużo wspaniałych wspomnień i spędziłem naprawdę fajnie czas! Muszę bardzo podziękować całej rodzinie Legii, moim kolegom, pracownikom, kibicom, którzy pomogli mi, gdy przyjechałem do Legii. Życzę wszystkiego najlepszego i do zobaczenia niebawem - napisał portugalski piłkarz.

Kiedy Tomas Pekhart będzie gotowy do gry? Nowe informacje w sprawie zdrowia gwiazdy Legii

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze