Arkadiusz Milik

i

Autor: Cyfra Sport Arkadiusz Milik

Arkadiusz Milik trafił na celownik włoskich prawników?! Wymowna odpowiedź

2021-05-28 16:40

Arkadiusz Milik przygotowuje się do udziału w mistrzostwach Europy. Ostatnie dni zmąciła nieco informacja o jego urazie, ale na szczęście okazał się on nie aż tak poważny. Wszystko wskazuje na to, że zawodnik Olympique'eu Marsylia będzie do dyspozycji selekcjonera Paulo Sousy podczas nadchodzącego turnieju. Tymczasem w rozmowie z CANAL+ Sport opowiedział szczerze o końcu swojej przygody z SSC Napoli.

Powrót do formy

Z całą pewnością można powiedzieć, że Arkadiusz Milik w ostatnich tygodniach powrócił do wysokiej formy. W Olympique'eu Marsylia odzyskał swoją dyspozycję strzelecką, regularnie trafiając do bramki w rozgrywkach Ligue 1. W efekcie zapracował na powołanie do reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy i selekcjoner Paulo Sousa z pewnością będzie na nim bardzo mocno polegał. Tym bardziej, że uraz, którego nabawił się piłkarz w ostatnich dniach, nie wygląda na aż tak poważny jak wydawało się początkowo.

Koronawirus atakuje uczestników Euro 2021! Zachorował bramkarz mocnej ekipy, ogromny problem

Przejścia z Napoli

Gdy latem 2020 roku Arkadiusz Milik odrzucił ofertę przedłużenia kontraktu z SSC Napoli, a jednocześnie nie znalazł sobie nowego klubu, stało się jasne, że wylądował na bocznym torze. Trener Gennaro Gattuso nie mógł z niego korzystać.Włoskie media podawały także, że w prawdziwą wściekłość wpadł włodarz "Azzurrich", Aurelio De Laurentiis, który postanowił wytoczyć istotne działa. Sam Milik zapytany w wywiadzie z CANAL+ czy Włoch posiada dobrych prawników, odparł tylko wymownie z uśmiechem: - Tak.

Przyszłość do napisania

Ze słów polskiego piłkarza jasno można wywnioskować, że za nim solidne przejścia z jego byłym klubem. Na szczęście to pozostaje już tylko przeszłością, a do napisania jest cała przyszłość. Wzmagają się głosy, że po udanej rundzie wiosennej Milik pozostanie w Marsylii na kolejny sezon. Plany te mogłoby jednak zmienić udane Euro w wykonaniu zawodnika i nadejście ewentualnej bogatej oferty z któregoś z wielkich klubów. Czy to się wydarzy? Zobaczymy już w najbliższych miesiącach.

Raport z Opalenicy. Arkadiusz Milik nie straci Euro, małe problemy Macieja Rybusa
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze