Ile waży Anna Lewandowska? Żona Roberta ZATAJA informacje o swojej wadze, jest dowód

2021-06-21 9:51
Ile waży Anna Lewandowska?
Autor: Instagram/ annalewandowskahpba Ile waży Anna Lewandowska?

Obecnie z pewnością ciężko byłoby znaleźć osobę, która nie wiedziałaby kim jest Anna Lewandowska. Żona kapitana reprezentacji Polski cieszy się wielką popularnością nad Wisłą, jednak nie tylko ze względu na Roberta, a również przez swoją działalność. Trenerka fitness stale promuje zdrowy tryb życia i zachęca innych, aby zadbali o siebie i swoje zdrowie. Wiele fanów Anny Lewandowskiej może się jednak zastanawiać, ile waży stale ćwicząca Anna Lewandowska. Okazuje się jednak, że odpowiedź na to pytanie wcale nie jest taka prosta.

Partnerki i żony zawodowych piłkarzy często dzielą się na dwie grupy. Kobiety znajdujące się w pierwszej z nich lubią korzystać ze wszystkich uroków wystawnego i drogiego życia, a swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim swojemu związkowi z gwiazdą futbolu. WAG's, które znajdują się w drugiej grupie starają się same pracować na swój sukces i wykorzystywać okazje, jakie otrzymają w życiu. Do tej grupy zalicza się właśnie Anna Lewandowska, która stale rozwija się u boku Roberta Lewandowskiego i buduje własną markę, prowadząc zdrowy tryb życia i zachęcając innych o zadbanie o siebie i swoje ciało. Anna Lewandowska przy okazji ma rzeszę swoich wiernych fanek, które mogą zadawać sobie pytanie, ile tak naprawdę waży prowadząca zdrowy tryb życia Lewandowska. Odpowiedź na to pytanie nie należy jednak do najprostszych. Odkryjcie tę tajemnicę zaglądając do naszej galerii zdjęć, która znajduje się poniżej! 

Ile waży Anna Lewandowska? 

Wiele kobiet ćwiczy z żoną Roberta Lewandowskiego i stosuje się do wszystkich zaleceń trenerki fitness. W większości przypadków są one zadowolone z rezultatów, czym chętnie dzielą się pod kolejnymi postami Lewandowskiej na Instagramie. Jedna z nich postanowiła jednak zapytać podczas Q&A na profilu żony Roberta, ile ta naprawdę waży. Internautka co prawda otrzymała odpowiedź, ale z pewnością nie taką, jakiej się spodziewała. Anna Lewandowska nie korzysta bowiem z wagi i znalazła inny sposób na pomiar swojego ciała. 

Gdy Grzegorz Krychowiak pokazał zdjęcie swoich braci, zapanowała konsternacja. Nikt się nie mógł spodziewać, że tak wyglądają!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze