Kibice wracają na stadiony! Ponad 10 tysięcy fanów obejrzy mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej

2021-04-07 17:43 Mateusz Sobiecki
Kibice reprezentacji Polski na PGE Narodowym
Autor: Andrzej Lange Kibice reprezentacji Polski na PGE Narodowym

Pandemia koronawirusa doskwiera wszystkim. Wśród grup dotkniętych globalną epidemią jest także liczna ekipa fanów sportu, która wciąż nie może pojawiać się na stadionach. Tylko w nielicznych zakątkach świata COVID-19 nie jest uznawany już za tak wielki problem, by dalej nie pozwalać fanom pojawiać na trybunach. W Polsce w odróżnieniu m.in. od niektórych regionów Stanów Zjednoczonych czy Rosji kibice wciąż mogą podziwiać sport jedynie sprzed telewizorów. Na szczęście w mediach pojawiają się pozytywne wieści. Ponad 10 tysięcy osób obejrzy mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej. Powrót na stadiony został zapewniony!

Oglądanie sportu przed telewizorem nie daje tej samej przyjemności, co na trybunach. Co do tego nikt nie ma wątpliwości. Sportowcy, działacze i przede wszystkim kibice z niecierpliwością czekają na zezwolenie na ponowne pojawienie się na sportowych arenach. Wśród nich są także Polacy! W niektórych stanach w USA, w Rosji czy Australii kibice zasiadają na krzesełkach na stadionach coraz częściej. Już niedługo pierwszy raz ta sytuacja będzie miała miejsce także w przypadku reprezentacji "Orłów" w piłce nożnej!

Trener Lewandowskiego jednak na wylocie?! Niemieckie media spekulują na temat odejścia Hansiego Flicka

Kibice wracają na trybuny przy okazji meczów mistrzostw Europy 2020! Przełożona z powodu epidemii koronawirusa impreza odbędzie się tego lata. Fani będą mogli zasiąść na stadionie m.in. w Bilbao! Jak informuje hiszpański "AS", tamtejsza federacja piłkarska potwierdziła gotowość do przyjęcia ok. 13 tysięcy fanów na San Mames.

To właśnie tam reprezentacja Polski ma rozegrać spotkanie z Hiszpanami podczas tegorocznego Euro. Wszystkie dokumenty w tej sprawie zostały dostarczone, zgodnie z wytycznymi UEFA, do 7 kwietnia. Niestety, wciąż nie wiadomo, gdzie rozegrane zostaną pozostałe dwa spotkania Biało-czerwonych. Do tej pory plan przewidywał Dublin i to właśnie pod stolicą Irlandii ekipa Paulo Sousa miała mieć bazę. Teraz wszystko znacząco się skomplikowało.

Kolejny problem Paulo Sousy przed Euro! Pokrzyżowali plany reprezentacji Polski

Polacy rozpoczną swój udział w Euro 2020 14 czerwca od spotkania ze Słowakami. 19 czerwca Biało-czerwoni zagrają z Hiszpanią, a na zakończenie fazy grupowej ekipa Paulo Sousy podejmie Szwedów (23.06).

Piątek i Sousa ZDEPTANI po meczu z Anglią. Oj, będzie bolało! | Futbologia
Najnowsze