Ogromne zamieszanie z meczami Polski na Euro 2021! Boniek tylko dolał oliwy do ognia

2021-04-10 8:42 Jakub Waśko
Zbigniew Boniek
Autor: Tomasz Radzik Zbigniew Boniek

Zbigniew Boniek przyzwyczaił już chyba wszystkich do swojego stylu bycia. Prezes PZPN wyjątkowo upodobał sobie komunikację z kibicami i dziennikarzami na Twitterze. Często jednak jego wpisy są bardzo enigmatyczne. Szczególnie może to uderzać wtedy, gdy mowa o naprawdę istotnych dla fanów sprawach. Takimi są z pewnością mecze reprezentacji na Euro 2020. Tymczasem Boniek postanowił z tego tematu uczynić kolejny zastanawiający wpis na portalu społecznościowym!

Zbigniew Boniek to jedna z najbardziej wpływowych postaci polskiego sportu. Jako prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej zarządza największą w kraju organizacją sportową. "Zibi" ma rozległe kontakty wśród europejskich i światowych działaczy futbolowych. Z pewnością więc jest na bieżąco z sytuacją związaną z Euro 2021. W tygodniu pojawiły się informacje, że spotkania reprezentacji Polski na najważniejszym tegorocznym turnieju mogą odbyć się w innych miastach niż pierwotnie zakładano. Wszystko przez to, że UEFA chce, by na trybunach zasiedli kibice. Jednak Dublin i Bilbao do tej pory nie zobowiązały się do wypełnienia tego postanowienia w związku z sytuacją pandemiczną.

Sprawdź: Jerzy Brzęczek dogada się w sprawie kontraktu z PZPN?! Wielki powrót wisi w powietrzu!

Najpierw informacje o możliwym przeniesieniu spotkań przyszły z Irlandii. Mówiło się wtedy, że biało-czerwoni swoje mecze tam zaplanowane rozegrają na Etihad Stadium, gdzie na co dzień występuje zespół Manchesteru City. Z najnowszego wpisu Zbigniewa Bońka na Twitterze może wynikać jednak, że mecze odbędą się jeszcze gdzieś indziej.

Zobacz: Oto jest! Tak wygląda LUKSUS, w którym Popek pracuje. Długo skrywana tajemnica wreszcie się wyjaśnila

Zbigniew Boniek po raz kolejny bardzo enigmatycznie napisał na portalu społecznościowym. Choć z kontekstu można wnioskować, że chodzi o nowe miasta, które mają pełnić rolę gospodarza Euro 2021, to nie można być w pełni do tego przekonanym. Choć prezes PZPN podkreślał, że pozostaje w ciągłym kontakcie z władzami UEFA, to oficjalnych komunikatów na razie nie ma.

Zobacz: Córka Roberta Lewandowskiego niespodziewanie przerwała jego wywiad na żywo! Reakcja piłkarza mówi sama za siebie

Z wpisu Zbigniewa Bońka na Twitterze wynika, że mecze reprezentacji Polski na Euro 2020 zamiast w Dublinie i Bilbao mogą odbyć się w Londynie i Sewilli.

Sprawdź: Kamila Wybrańczyk nie mogła przewidzieć co się stanie, gdy pokaże to zdjęcie. Artur Szpilka mocno oberwał, internauta nie miał litości

"A gdyby tak Londyn i Sevillia" (pis. oryg.) - napisał Boniek na Twitterze. Czujni fani zauważyli oczywiście, że popełnił błąd w podaniu nazwy hiszpańskiego miasta, ale nie to jest najważniejsze. Polacy wciąż czekają na wiadomości w sprawie spotkań naszej kadry na turnieju i czy będą mogli skorzystać z prawa do oglądania spotkań na stadionach.

Zobacz: Mama Kamila Stocha boi się o syna. Gdy widzi co robi, za każdym razem drży ze strachu

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze