Paulo Sousa

i

Autor: CyfraSport Paulo Sousa

Paulo Sousa zdradził informacje odnośnie składu na Euro 2021! Klamka już zapadła

2021-06-01 23:33

Reprezentacja Polski zremisowała 1:1 z kadrą Rosji w sparingu rozegranym na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Z cała pewnością portugalski selekcjoner "Biało-czerwonych", Paulo Sousa, zyskał obszerny materiał do analizy. Po końcowym gwizdku podzielił się natomiast bardzo istotną informacją dotyczącą składu, w jakim Polacy zamierzają przystąpić do zbliżającego się Euro 2021!

Remisowy sparing z Rosją

Polacy weszli w pojedynek doskonale, bowiem już w 4. minucie do siatki rosyjskiej drużyny trafił Jakub Świerczok. Wydawało się, że od tej pory "Biało-czerwoni" zdecydowanie siądą na rywalu, a kolejne gole będą jedynie kwestią czasu. Stało się jednak inaczej. Wkrótce później goście wyrównali za sprawą gola "z niczego". Nie popisał się Tymoteusz Puchacz, lepiej mógł spisać się także Łukasz Fabiański. W efekcie zrobiło się 1:1 i rezultat ten nie uległ już zmianie do końcowego gwizdka sędziego.

Memy po meczu Polska - Rosja

Na Euro kadra bez zmian

Selekcjoner Paulo Sousa z pewnością ma o czym myślec po pojedynku na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Postawił na wielu graczy dopiero walczących o swoje pozycje w drużynie narodowej, bijących się także o wyjazd na Euro 2021. Ale ten już mają w kieszeni. Portugalczyk przekazał po końcowym gwizdku, że nie będzie dokonywał już zmian personalnych w kadrze zespołu w obliczu nadchodzących mistrzostw Europy. Wszyscy obecni aktualnie na zgrupowaniu wyruszą zatem na turniej.

Jakub Świerczok zdradził plan taktyczny, który przekazał mu Paulo Sousa. Napastnik dostał jasne wytyczne

Jeszcze jeden sparing

Ekipę tę, tym razem już zapewne z Robertem Lewandowskim w składzie, ujrzymy jeszcze w akcji we wtorek, 8 czerwca. Wówczas Polska rozegra drugi i ostatni sparing poprzedzający swój start na mistrzostwach Europy. Rywalem "Biało-czerwonych" będzie Islandia. Choć wyspiarze na Euro 2021 się nie zakwalifikowali, to jednak w ostatnich latach pokazywali się ze znakomitej strony co może oznaczać, że będziemy świadkami naprawdę ciekawego pojedynuk w stolicy Wielkopolski.

Roman Kołtoń WYWRÓŻYŁ Lewandowskiemu, co osiągnie na Euro 2020: „Strzeli...” | Futbologia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze