Kamil Grosicki

i

Autor: Cyfra Sport Kamil Grosicki

Podczas meczu Polska - Islandia Kamil Grosicki opublikował WYMOWNE ZDJĘCIE. Zareagował Zbigniew Boniek

2021-06-08 20:34

Kamil Grosicki to jeden z największych nieobecnych na Euro 2021. Wcześniej „Grosik” regularnie występował w reprezentacji Polski, ale z powodu braku występów w klubie selekcjoner Paulo Sousa zrezygnował z usług skrzydłowego. Co prawda znalazł się on na liście rezerwowej, ale już teraz wiadomo, że nie zostanie dowołany, nawet po kontuzji Arkadiusza Milika. W dniu meczy Polski z Islandią Kamil Grosicki postanowił udostępnić bardzo wymowne zdjęcie. Zareagował na to nawet Zbigniew Boniek.

Kamil Grosicki to jeden z symboli reprezentacji Polski ostatnich lat. Niestety, brak regularnych występów w minionym sezonie sprawił, że 33-letni skrzydłowy nie załapał się do 26-osobowej kadry na Euro 2021. Ba! Nawet po kontuzji Arkadiusza Milika Paulo Sousa nie zdecydował się dowołać żadnego zawodnika z listy rezerwowej, na której był także Kamil Grosicki. Dla będącego obecnie bez klubu piłkarza to z pewnością duży cios. Być może z tego powodu postanowił on udostępnić na Twitterze dość osobliwe zdjęcie i to w trakcie ostatniego sparingu reprezentacji Polski przed Euro 2021.

Raport z Opalenicy. Ostatni test Polaków, chwila prawdy dla Milika

Wymowne zdjęcie Grosickiego w trakcie meczu Polska – Islandia

8 czerwca, czyli dokładnie w dniu meczu Polska – Islandia, Kamil Grosicki obchodził 33. urodziny. Na swoim koncie na Twitterze polski skrzydłowy postanowił udostępnić z tej okazji zdjęcie i przy okazji podziękować tym, którzy pamiętali o nim w tym szczególnym dniu. Na zdjęciu zobaczyć możemy Kamila Grosickiego siedzącego przy okolicznościowym torcie, a za jego plecami… widać było telewizor z włączonym meczem Polaków.

Fani są przekonani, że Kamil Grosicki specjalnie dobrał taką scenerię, by zwrócić uwagę na swoją nieobecność w kadrze. Tym bardziej, że Polacy w meczu z Islandią nie radzili sobie najlepiej i w opinii wielu „Grosik” mógłby wesprzeć naszą kadrę w tym spotkaniu. Na zdjęcie udostępnione przez Grosickiego zareagował nawet Zbigniew Boniek, który postanowił ograniczyć się jednak do lakonicznych życzeń – Najlepszego – napisał prezes PZPN-u.

Najnowsze