Reprezentacja Polski

i

Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski

Polscy piłkarze muszą przygotować się na CIERPIENIE?! Okrutna wizja przed Euro 2021, może być ciężko

2021-05-28 7:15

Reprezentacja Polski na Euro 2021 jedzie z nadziejami na powtórzenie wyniku sprzed pięciu lat. Wówczas biało-czerwonym udało się dojść aż do ćwierćfinału mistrzostw Europy i zrealizowanie podobnego scenariusza w najbliższych tygodniach byłoby dużą rzeczą. Ale celem minimum jest wyjście z grupy, w której Polacy zmierzą się m.in. z Hiszpanią. Według byłego szkoleniowca Wisły Kraków, biało-czerwoni w tym meczu mogą cierpieć.

Przygotowania do Euro 2021 są na ostatniej prostej. Już za nieco ponad dwa tygodnie rozpocznie się bój o najważniejsze trofeum piłkarskie na Starym Kontynencie. Wśród drużyn, które wywalczyły awans na turniej finałowy jest rzecz jasna reprezentacja Polski. Dla biało-czerwonych będą to czwarte mistrzostwa Europy z rzędu. Na pewno samym piłkarzom jak i kibicom marzy się, aby nasza kadra dokonała tego, co przed pięcioma laty na boiskach we Francji. Zadanie na pewno nie jest łatwe, ale nie niemożliwe. Polacy już w fazie grupowej będą mieli poważny test, bo zmierzą się z jednym z faworytów całego turnieju.

Zbigniew Boniek mówi o piłkarskim harakiri klubu Polaka. Stracili ogromne pieniądze przez jeden mecz

Raport z Opalenicy. Arkadiusz Milik nie straci Euro, małe problemy Macieja Rybusa

Mowa tutaj oczywiście o reprezentacji Hiszpanii. La Fruja Roja będzie chciała odzyskać tytuł, który ostatni raz zdobyła dziewięć lat temu. Podopieczni Lusia Enrique na pewno jadą z marzeniami o złocie i zrobią wszystko, aby to marzenie zrealizować. Dlatego przed Polakami będzie nie lada wyzwanie, aby spróbować zatrzymać Hiszpanów. Były trener Wisły Kraków, Kiko Ramirez w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" przyznał, że to może być ciężki mecz dla biało-czerwonych.

Na Euro 2021 dojdzie do wielkiego przełomu?! Aż ciężko w to uwierzyć, kibice padną z zachwytu

- Jeśli drużyna Luisa Enrique odpowiednio podejdzie do tego spotkania i będzie grała taki futbol, jaki chce, piłkarze Paulo Sousy będą cierpieć na murawie. To spotkanie będzie wtedy dla Polaków niezwykle trudne - uważa hiszpański szkoleniowiec. Ramirez nadmienił również, że nie jest pewny, czy plany taktyczne Sousy zostaną zrealizowane. - Nie jestem pewien, czy polska drużyna potrafi dostosować się do jego pomysłów - stwierdził Hiszpan.

Sonda
Polska - Hiszpania: kto wygra na Euro 2021?
Najnowsze