DWA GOLE Lewandowskiego w meczu Polska - Szwecja! Pierwszy bramką turnieju?! [WIDEO]

2021-06-23 19:32
Robert Lewandowski
Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Pomimo tego, że piłkarze reprezentacji Polski fatalnie rozpoczęli ostatni spotkanie fazy grupowej Euro 2020 ze Szwecją, zawodnicy prowadzeni przez Paulo Sousę wciąż walczyli o korzystny wynik, który dałby awans Biało-czerwonym do 1/8 finału tegorocznych mistrzostw Europy. Podobnie jak w meczu z Hiszpanią, Robert Lewandowski był w stanie pokonać golkipera rywali i pięknym uderzeniem skierował piłkę do siatki. To mocny kandydat do trafienia fazy grupowej na Euro 2020.

Polacy po raz kolejny udowodnili, że są niezwykle waleczni i nieustannie starają się wyrwać korzystny wynik, tocząc bój do ostatniej minuty spotkania. Pomimo fatalnego początku meczu Polska - Szwecja, podczas którego Biało-czerwoni walczyli o awans do 1/8 finału Euro 2020, piłkarze prowadzeni przez trenera Paulo Sousę byli w stanie podnieść się z kolan i ruszyć do ataku, próbując pokonać stojącego w bramce Robina Olsena. Ta sztuka w końcu udała się Robertowi Lewandowskiemu, który błysnął piekielnie mocnym i celnym uderzeniem z trudnej sytuacji. Golkiper reprezentacji Szwecji wyciągnął się jak struna, jednak nie był w stanie zatrzymać tego strzału. Bez wątpienia to jeden z kandydatów do najpiękniejszej bramki fazy grupowej Euro 2020. Zobaczcie trafienie Roberta Lewandowskiego w materiale wideo, który znajduje się poniżej. 

DRAMAT kibiców przed meczem Polska - Szwecja! Święto odwołane, duże zagrożenie

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE