Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny

Szczęsny nie miał LITOŚCI dla Lewandowskiego. Nie brakowało WULGARYZMÓW, wszystko uchwyciły kamery

2021-06-05 15:59

Euro 2021 zbliża się wielkimi krokami. Reprezentanci Polski są na ostatniej prostej przygotowań do tego ważnego turnieju. Za biało-czerwonymi jest już jeden mecz sparingowy, w którym nasi reprezentanci zremisowali 1:1 z kadrą Rosji. W tym spotkaniu szansę dostali nieco mniej doświadczeni zawodnicy, a Robert Lewandowski, czy Wojciech Szczęsny siedli na ławce rezerwowych. Atmosfera była jednak wyborna, co pokazały kamery "Łączy Nas Piłka".

Od kilkunastu dni reprezentanci Polski przebywają w Opalenicy, gdzie odbywa się obóz przygotowawczy przed Euro 2021. Do jego zakończenia pozostało już bardzo niewiele czasu, bo mistrzostwa Europy wystartują 11 czerwca, a biało-czerwoni swój pierwszy mecz na turnieju zagrają trzy dni później ze Słowacją. Niewykluczone, że będzie to kluczowe spotkanie w kontekście awansu do 1/8 finału, więc nasi zawodnicy robią wszystko, aby być jak najlepiej przygotowanym do tego starcia. A jednym z elementów tych przygotowań są mecze towarzyskie. 1 czerwca we Wrocławiu Polacy zagrali z Rosją.

Zobacz: Tuż przed Euro 2021 na obóz Bońka padł blady strach. Jedna osoba może pokrzyżować wszelkie plany

Raport z Opalenicy. Pierwszy taki trening Paulo Sousy

W tym spotkaniu szansę gry dostali zawodnicy z "drugiego szeregu", którzy na Euro 2021 będą raczej pełnić rolę rezerwowych. Swoją szansę wykorzystał natomiast Jakub Świerczok. Zawodnik grający w ubiegłym sezonie w barwach Piasta Gliwice już w czwartej minucie rywalizacji wpisał się na listę strzelców. To właśnie wówczas doszło do dość nietypowej sytuacji na ławce rezerwowych.

Przeczytaj: Fabiański gasił pożar samolotu, wciąż ma w sobie ogień do walki ze Szczęsnym

Wojciech Szczęsny, który słynie z żartów i świetnego poczucia humoru postanowił bezlitośnie zażartować z Roberta Lewandowskiego po szybkiej bramce Świerczoka. Kamery "Łączy Nas Piłka" wyłapały, jak golkiper polskiej reprezentacji mówi do "Lewego": - Lewy na ławę, hej k**** Lewy na ławę. Obaj panowie zaczęli się śmiać i widać, że w kadrze atmosfera jest naprawdę dobra. Oby tak było przez długie tygodnie na Euro 2021.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze