Szwedzi nazwali Polaków ZDESPEROWANYMI i gdy wspomnieli o Szczęsnym... ALE KOMPROMITACJA!

2021-06-20 22:56
Reprezentacja Polski
Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski

Już teraz można odliczać godziny do środowego meczu Polaków na mistrzostwach Europy. To będzie jedno z najważniejszych spotkań reprezentacji Polski w ostatnich latach. Rywalami zespołu prowadzonego przez Paulo Sousę będą Szwedzi i jeśli nasza drużyna zainkasuje komplet punktów, będzie pewna gry w 1/8 finału. Skandynawowie po rywalizacji biało-czerwonych z Hiszpanią postanowili wspomnieć o naszej kadrze i nieco się... skompromitowali.

Reprezentacja Polski Euro 2020 zaczęła źle, a wręcz fatalnie. W starciu ze Słowacją to biało-czerwoni byli faworytami, ale nie udało im się wywiązać z tej roli i przegrali na otwarcie turnieju. Postawiło to ich w ciężkiej sytuacji, bo aby zachować jakiekolwiek szanse na awans, musieli zdobyć choćby punkt w starciu z Hiszpanią. Po porażce ze Słowacją niewielu w to wierzyło, ale Polacy odrodzili się jak feniks z popiołów i w Sewilli zagrali wyśmienite spotkanie, a po bramce Roberta Lewandowskiego mogli cieszyć się z punktu przedłużającego ich nadzieje.

Ten wywiad Lewandowskiej narobił ogromnego SZUMU. Robert może przecierać oczy ze zdumienia, lekki SZOK

Raport z Sopotu. Kibice entuzjastycznie powitali piłkarzy

Sytuacja przed ostatnim grupowym starciem kadry prowadzonej przez Paulo Sousę jest jasna. Zwycięstwo ze Szwecją daje nam co najmniej drugie miejsce, a co za tym idzie, zapewnia udział w 1/8 finału. Po rywalizacji z Hiszpanią w szwedzkiej prasie pojawiły się artykuły dotyczące naszej kadry. Dziennikarze zauważyli, że zmotywowana Polska może być bardzo trudnym rywalem.

OBRZYDLIWY skandal podczas Euro 2020. To, co zrobili kibice, jest prawdziwym OKROPIEŃSTWEM, nie ma wytłumaczenia

Żółto-niebiescy celują w zwycięstwo w grupie, ale przyznają, że może być o to ciężko. - Wniosek z meczu w Sewilli jest jeden: zdesperowana Polska to nie jest coś, na czym można oprzeć życzenia Szwedów czytamy w "Aftonbladet". Skandynawscy dziennikarze zaliczyli jednocześnie kompromitującą wpadkę. Według nich Wojciech Szczęsny w meczu z Hiszpanią... obronił rzut karny. A jak doskonale pamiętamy, piłka po strzale Gerarda Moreno trafiła w słupek.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE