Ta PIĘKNOŚĆ czuwała nad losowaniem Euro 2020. Poznajcię śliczną Corinę Carageę

2019-11-29 17:01 FAN
Corina Caragea
Autor: Instagram/corinacaragea Corina Caragea

Losowanie Euro 2020 będzie najważniejszym wydarzeniem zbliżającego się weekendu w piłce nożnej. Za ponad pół roku rozpocznie się największy turniej na Starym Kontynencie, a kolejny raz udział w nim weźmie reprezentacja Polski. Podopieczni Jerzego Brzęczka w sobotni wieczór dowiedzą się, z kim przyjdzie im zmierzyć się w fazie grupowej mistrzostw Europy 2020. Ceremonię losowanie poprowadzi rumuńska piękność, Corina Caragea.

Emocje związane z wielkimi turniejami zaczyna się na długo przed pierwszym meczem. Dzieje się tak za sprawą ceremonii losowania, która również potrafi być emocjonująca. Sobotnie wydarzenia w Bukareszcie z baczną uwagę śledzić będą także polscy kibice. Biało-czerwona reprezentacja po raz czwarty z rzędu zagra na mistrzostwach Europy, a tym razem losowana będzie z drugiego koszyka.

Cała ceremonia odbędzie się w Romexpo w Bukareszcie. Obiekt zbudowano w 1962 roku. To centrum wystawowe, gdzie odbywa się wiele koncertów i wydarzeń sportowych. Koncertowało tu wiele gwiazd światowej muzyki jak Gun’s Roses, Iron Maiden, Andrea Bocelli, Jose Carreras czy Metallica. W sobotę natomiast do Romexpo zawitają gwiazdy światowego futbolu. Na ceremonii losowania będzie obecny również Jerzy Brzęczek, czy Zbigniew Boniek.

Ceremonię losowania poprowadzi natomiast gwiazda rumuńskiej telewizji, Corina Caragea. 37-latka jest prezenterką wiadomości sportowych w stacji ProTV. - To dla mnie wielki zaszczyt, że mogę wziąć udział w tym historycznym wydarzeniu dla naszego kraju. Nie chcę zdradzać wszystkich szczegółów, ale ceremonia będzie wyjątkowa, a na scenie pojawią się wielkie gwiazdy futbolu - zapowiada rumuńska prezenterka. Na scenie towarzyszył jej będzie dziennikarz, Pedro Pinto. Caragea jest również pasjonatką podróży i prowadzi specjalny profil na Instagramie, gdzie publikuje zdjęcia z dalekich wypadów.

Najnowsze