Zbigniew Boniek

i

Autor: Cyfra Sport Zbigniew Boniek

Zbigniew Boniek był chyba na innym meczu! Jego opinia o grze Polski szokuje. O co tu w ogóle chodzi?!

2021-06-09 10:02

Zbigniew Boniek powoli kończy swoją karierę na stanowisku prezesa PZPN-u, więc Euro 2021 jest dla niego ostatnią szansą na wielki sukces reprezentacji Polski z nim w roli szefa krajowej centrali piłkarskiej. Zbigniew Boniek w trakcie swoich kadencji często zabierał głos w sprawie tego, jak prezentował się polski zespół w meczach międzynarodowych. Jego opinia na temat ostatniego spotkania z Islandią jest jednak, delikatnie mówiąc, niecodzienna. Wydaje się, jakby prezes PZPN-u oglądał całkiem inne spotkanie!

Reprezentacja Polski rozegrała we wtorek 8 czerwca ostatni sparing przed rozpoczęciem Euro 2021. Polacy mierzyli się z Islandią – zespołem ciekawym, jednak mającym wiele braków, co pokazuje choćby fakt, że nie zakwalifikowali się oni na nadchodzące mistrzostwa Europy 2020. Tym samym dużym zaskoczeniem dla fanów musiało być to, jak łatwo Islandczycy radzili sobie z naszą obroną i dwukrotnie to oni wychodzi w tym meczu na prowadzenie, a Polacy musieli gonić wynik. Ostatecznie naszemu zespołowi udało się zremisować, jednak nie zaprezentował on wiele dobrego. Innego jednak zdania jest Zbigniew Boniek!

Tomasz Hajto mocno krytycznie o grze kadry

Prezes PZPN-u… chwali Polaków po meczu z Islandią

Szef piłkarskiej centrali już nie raz udowodnił, że potrafi wstrząsnąć fanami futbolu w naszym kraju. Nierzadko Zbigniew Boniek na swoim koncie na Twitterze wyrażał kontrowersyjne opinie, co często spotykało się z dużą krytyką, czy nawet hejtem, ze strony internautów. Jego wpis po zremisowanym 2:2 meczu z Islandią znów wywołał masę komentarzy i trudno się temu dziwić.

Zbigniew Boniek napisał bowiem, że zauważa wiele pozytywów w grze naszego zespołu i chwali polskich piłkarzy! – Widzę wiele pozytywów, brawo chłopaki. A teraz cali i zdrowi zaczynamy poważne granie. Dobranoc. – napisał Zbigniew Boniek. Choć można zgodzić się z prezesem PZPN-u, że dopiero za kilka dni rozpocznie się „poważne granie”, to trudno patrzeć na to pozytywnie, gdy Polacy nie potrafią poradzić sobie ze słabszym zespołem, jakim zdecydowanie jest Islandia.

Najnowsze