Polska - Finlandia, stadion w Gdańsku

i

Autor: CyfraSport Polska - Finlandia, stadion w Gdańsku

Finał Ligi Europy w Gdańsku - bilety. Jak kupić bilety na finał Ligi Europy 2020/2021?

2021-05-06 13:15

Finał Ligi Europy w obecnym sezonie zostanie rozegrany w Gdańsku. Wydaje się, że najgorsze w pandemii koronawirusa już za nami, przez co rząd zdecydował się w porozumieniu z UEFA otworzyć 25% trybun dla fanów przy okazji pojedynku rozgrywanego w środę, 26 maja. Jak można zakupić bilety na to wydarzenie? Jedno jest pewne - próbować można, ale trzeba też przy tym liczyć na sporo szczęścia. Wejściówek jest sporo mniej niż chętnych.

Finał w Gdańsku

Początkowo wszyscy kibice mieli być świadkami gdańskiego finału w maju 2020 roku. Plany pokrzyżował jednak wybuch pandemii koronawirusa. Sezon 2019/2020 w Lidze Europy dogrywany był na obiektach w Niemczech. W efekcie Gdańskowi miano gospodarza potyczki o trofeum przypadło na 2021 rok. Lada chwila wyłoniona zostanie najlepsza drużyna aktualnej edycji rozgrywek. I na całe szczęście na żywo będą mogli ujrzeć to kibice, choć oczywiście w bardzo okrojonej liczbie względem realnych możliwości.

Takim WÓZKIEM Wojciech Szczęsny wozi swojego syna. WOW!

Bilety na finał Ligi Europy

Na stadionie w Gdańsku będzie mogło pojawić się 25% publiki, a więc około 10 tysięcy osób. Dostępne są cztery kategorie cenowe: bilety kosztują w nich odpowiednio 40, 65, 90 oraz 130 euro. Każda osoba może aplikować maksymalnie o dwa bilety w jednej kategorii cenowej, a uczynić to da się za pomocą oficjalnej strony internetowej UEFA. Kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia. O tym, czy się poszczęściło, fani dowiedzą się w mailu, który otrzymają maksymalnie do 14 maja.

Quiz. Największe sukcesy piłkarskiej reprezentacji Polski z ostatnich lat. Pamiętasz je wszystkie?

Pytanie 1 z 10
11 października 2014 roku Polska pokonała Niemców 2:0 na Stadionie Narodowym. Bramki zdobywali...

Powrót na stadiony

Możliwość powrotu kibiców na stadiony to bez wątpienia doskonała informacja dla wszystkich fanów futbolu. Obecny, trudny w tym względzie sezon 2020/2021, zakończy się bardzo pozytywnym akcentem. Sympatykom pozostaje zaciskać kciuki, aby od kolejnych rozgrywek ich obecność na stadionach była już normą. Wielkim sprawdzianem pod tym kątem będą z pewnością nadchodzące mistrzostwa Europy, które zostaną rozegrane od 11 czerwca do 11 lipca własnie przy obecności fanów na trybunach.

Tomaszewski wyznaje, jaki alkohol uwielbiał pić Boniek w czasach kariery!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze