Legia Warszawa - Spartak Moskwa, wynik 2:2. Zapis relacji NA ŻYWO w internecie

2011-08-18 20:05

Po bardzo dobrym i emocjonującym meczu Legia Warszawa zremisowała ze Spartakiem 2:2. Dwie bramki dla Legii strzelił Miroslav Radović, a dla Spartaka Ari.

19:46

89 min. Żółta kartka dla Ljuboji

19:45

89 min. Na spalonym "Rado"

19:39

83 min. Janusz Gol baardzo blisko bramki! Ale jego strzał głową cudowną interwencją wybija golkiper gości

19:38

81 min. Ljuboja świetnie dograł w pole karne do Kucharczyka, temu jednak przeszkodził Ari - uderzenie niecelne

19:35

78 min. Stuprocentowa okazja dla Spartaka ponownie zmarnowana, Legia znów ma dużo szczęścia.

19:34

77 min. Na spalonym Ljuboja

19:33

76 min. Nieporozumienie "Rado" z Ljuboją, grę wznowi bramkarz Spartaka

19:31

75 min. Bardzo dobra akcja Spartaka, Legia miała sporo szczęścia wynik bez zmian 2:2

19:29

72 min. Dobra akcja Manu - obrońcy Spartaka wybijają w ostatniej chwili

19:27

GOL na 2:2 znów Ari, minutę po golu "Rado" Spartak wyrównuje na 2:2

19:26

GOOOOL!!!!!!! 2:1 dla Legii - strzelcem Radovic. Piękna akcja i cudowna asysta Ljuboji!!!!

19:23

- Pierwszy mecz na własnym boisku, trzeba wywalczyć sobie dobry wynik przed rewanżem. Legia będzie miała po swojej stronie kibiców, stadion, należy to wykorzystać. Spartak też ma słabsze strony, np. środek obrony - mówił przed meczem były gracz Legii i Spartaka - Wojciech Kowalewski.

19:19

62 min. Michał Kucharczyk za Macieja Rybusa

19:17

60 min. Spartak długo utrzymuje się przy piłce, podopieczni Macieja Skorży opadli z sił. Drużyna Legii nie potrafi rozłożyć
odpowiednio sił na 90 minut, potrzebne zmiany

19:13

56 min. Zmiana w drużynie gości Zotow za Dziubę

19:11

54 min. Spartak utrzymuje się przy piłce, to goście nadają teraz ton grze na stadionie przy ul. Łazienkowskiej

19:08

GOOL!! 1:1 Ari wyrównuje!!! Piękny strzał, Ari pokazał klasę

19:07

- W pierwszym spotkaniu chcemy stworzyć możliwie najwięcej sytuacji podbramkowych ponieważ naszym celem jest pokonanie bramkarza Spartaka. Nie możemy sobie pozwolić na utratę gola, więc kluczem do sukcesu będzie dyscyplina taktyczna - powiedział na konferencji prasowej Maciej Skorża.

19:04

46 min. Żółta kartka dla Manu. Spartak coraz bardzeij odważnie poczyna sobie na połowie Legii. "Wojskowi" w defensywie

19:03

46 min. Borysiuk wślizgiem zatrzymuje Emenike

19:01

46 min. Drugą połowę rozpoczął Spartak

18:45

Koniec pierwszej połowy. Legia Warszawa zasłużenie prowadzi ze Spartakiem Moskwa 1:0.

18:44

Pierwsza połowa przedłużona o minutę

18:42

43 min. Piłka ponownie w rękach Wojciecha Skaby

18:41

41 min. Ljuboja przewraca się w polu karnym, nie ma karnego, szkoda akcji, bo Serb dostał wspaniałe podanie od Wawrzyniaka

18:39

40 min. Piękny rajd Ariego, bardzo dobra interwencja Skaby!

18:38

39 min. Dziuba nie potrafi opanować piłki, sytuacje wyjaśnia Janusz Gol

18:36

36 min. Welliton ponad bramką z rzutu wolnego

18:34

- Chcemy z Legią osiągnąć jak najlepszy wynik. Zadowoli nas tylko zwycięstwo. Nie kalkulujemy, nie zagramy na remis, chcemy wygrać i spokojnie przystąpić do meczu rewanżowego - mówi przed meczem trener Spartaka - Karpin.

18:32

33 min. Żółta kartka dla Marcina Komorowskiego

18:32

32 min. Kolejka dobra akcja Radovicia, jest znacznie szybszy od obrońcy, jednak w ostatnij chwili Rosjanom udaje się go zatrzymac.

18:31

31 min. Z wolnego w mur trafia Michał Żewłakow. Dobija Borysiuk, jednak ponad bramką

18:29

29 min. W ostatniej chwili Spartak zatrzymuje Miro Radovicia!

18:26

26 min. Nieporozumienie między Komorowskim i Skabą, rzut rożny dla Spartaka

18:24

24 min. Żółta kartka dla Rafaela Cariocy

18:22

23 min. Efektowna interwencja Wojciecha Skaby

18:21

22 min. Świetna interwencja Wawrzyniaka w polu karnym

18:18

19 min. Manu w doskonałęj okazji nie potrafi trafic w bramkę, szkoda bo zamiast lobowac uderzył na siłę

18:16

16 min. Rzut rożny dla Legii Warszawa, dośrodkowanie Rybusa i blisko szczęścia Wawrzyniak!

18:14

15 min. Faulowany Maciej Rybus. Za nami kwadrans gry, szybkie tempo, ładne akcje i zasłużone prowadzenie Legii.

18:12

13 min. Ari ręką w polu karnym, jednak sędzia nie przyznaje Legii karnego!

18:09

10 min. Ładne uderzenie Emenike, na szczęście obok bramki Skaby

18:08

8 min. Ariel Borysiuk oddala niebezpieczeństwo ze swojego pola karnego

18:06

7 min. Dobra interwencja Marcina Komorowskiego

18:05

- Rosjanie są teoretycznie silniejsi, ale zamierzamy powalczyć o awans do fazy grupowej. Czuję olbrzymią determinację w drużynie i wierzę, że każdy da z siebie wszystko. Obserwując ekipę z Moskwy, mamy swoje spostrzeżenia. Nasz rywal ma spory potencjał w ofensywie, ale problemy sprawia im organizacja gry w defensywie. Nie jesteśmy bez szans - mówił przed meczem trener Legii - Maciej Skorża.

18:04

6 min. Z dystansu niecelnie Borysiuk

18:03

5 min. Rodriguez zatrzymuje "Rado"

18:01

GOOOL!!!!! Legia prowadzi 1:0. Świetny początek Legii. Gol Radovicia!

17:59

1 min. Rozpoczęła Legia.

17:58

Legia: Wojciech Skaba - Artur Jędrzejczyk, Michał Żewłakow, Marcin Komorowski, Jakub Wawrzyniak - Manu, Janusz Gol, Ariel Borysiuk, Miroslav Radović, Maciej Rybus - Danijel Ljuboja

ławka rezerwowych: Marijan Antolović, Tomasz Kiełbowicz, Inaki Astiz, Michał Kucharczyk, Jakub Rzeźniczak, Michał Żyro, Moshe Ohayon

Spartak: Djakin - Sergio Rodriguez, Rafael Sousa, Ferreira da Silva, Welliton, Demy De Zeeuw, Artem Dyuba, Kirił Kombarow, Emmanuel Emenike, Jewgienij Makejew

ławka rezerwowych: Nikolai Zabolotny, Jano Ananidze, Siergiej Parszwiljuk, Marcos Rojo, Aleksandr Zotow, Sierigiej Bryzgalow, Aleksander Kozłow