Skandal w LKE

Wielka rozróba na stadionie! Kibice prali się bez opamiętania, te zdjęcia mrożą krew w żyłach

2022-09-09 14:10

Do szokujących scen doszło przy okazji meczu Nice – FC Koeln. Na trybunach doszło do potwornych burd. Obrazki, które zostały ujęte przez obiektywy fotoreporterów mrożą krew w żyłach. Kibole prali się bez opamiętania, rozbijając na swoich głowach nie tylko pięści, ale też np. szklane butelki. Te sceny mroziły krew w żyłach. Potworne!

„Podobno na zachodzie poradzili sobie z problemem kiboli” – takie hasła przywoływane są przez polskich kibiców za każdym razem, gdy w innych krajach dochodzi do okropnych scen na stadionach. Inaczej nie było po czwartkowych spotkaniach Ligi Konferencji Europy. Sceny, do których doszło przy okazji meczu OGC Nice – FC Koeln wołają o pomstę do nieba. To nie były rozróby ani zamieszki, to było barbarzyństwo! Kibole prali się bez opamiętania na niemal całym stadionie. W ruch poszły nie tylko pięści. Na niektórych ujęciach doskonale widać, jak na głowie jednego z pseudokibiców rozbijana jest szklana butelka.

Zapadła kluczowa decyzja w sprawie meczów Premier League po śmierci Elżbiety II. Nie ma już odwrotu!

OGC Nice – FC Koeln: Wielka rozróba na stadionie

To było już zdecydowanie przekroczenie wszelkich barier. Kibice prali się nie zwracając uwagi na nic. Na pochwałę zasługuje za to aktywna postawa stewardów, którzy żywo reagowali na bójki kibiców. Ochrona zadziałała stanowczo, próbując się przeciwstawić pseudofanom futbolu. Według informacji mediów jeden z kibiców spadł z pięciu metrów i przewieziono go do szpitala.

Zobacz zdjęcia dantejskich scen z meczu OGC Nice – FC Koeln w galerii poniżej!

Kapitanowie apelowali o spokój na meczu Nice – Koeln

O spokój do kibiców apelowali kapitanowie obu ekip. - Chcieliśmy z wami cieszyć się piłkarskim świętem. Nadal chcemy grać, ale czegoś takiego nie możemy akceptować. Wypruwaliśmy sobie żyły, żeby zakwalifikować się do Ligi Konferencji, i chcemy w niej wystąpić. Zachowujcie się spokojnie. Chcemy cieszyć się futbolem bez przemocy" - mówił Jonas Hector.

Jakim wynikiem zakończył się mecz Nice – Koeln?

Mecz OGC Nice – FC Koeln udało się poprowadzić od początku do końca przy zdecydowanie spokojniejszej atmosferze na trybunach. Na boisku był remis 1:1. Gola dla ekipy z Francji zdobył Delort. Z kolei dla „Kozłów” trafił Tigges.

Wielka zadyma w Gdańsku. Zatrzymano pseudokibiców Lechii, a kolejne zatrzymania są kwestią czasu

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 13
Którego klubu wychowankiem jest "Lewy"?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze