Kibice na meczu Premier League

i

Autor: AP PHOTO/JON SUPER Kibice na meczu Premier League

Mecze odwołane

Zapadła kluczowa decyzja w sprawie meczów Premier League po śmierci Elżbiety II. Nie ma już odwrotu!

2022-09-09 13:11

Po śmierci Elżbiety II zapadły ważne decyzje w sprawie nadchodzących spotkań angielskiej ekstraklasy. Mecze Premier League zostały przełożone. Wszystko, by oddać oddać hołd niezwykłej osobie, jaką była królowa Elżbieta II. Podobne decyzje najprawdopodobniej będą dotyczyły także innych rozgrywek.

Zaplanowane na najbliższy weekend mecze 7. kolejki angielskiej ekstraklasy piłkarskiej zostały przełożone ze względu na panującą w kraju żałobę po śmierci królowej Elżbiety. "Aby oddać cześć jej niezwykłemu życiu i znaczeniu dla naszego narodu, w geście szacunku, planowane na ten weekend mecze Premier League zostaną przełożone. Dotyczy to także poniedziałkowego spotkania" - napisał w komunikacie zarządca rozgrywek.

Mecze w Anglii przełożone! To samo robi Irlandia Północna

Wcześniej na podobny krok zdecydowała się Federacja Piłkarska Irlandii Północnej i można oczekiwać takich samych działań w Szkocji i Walii.

Królowa Elżbieta II nie żyje. Świat sportu opłakuje potworną stratę! Poruszające wpisy

Na razie nie wiadomo, jaki będzie nowy termin przekładanych spotkań. Decyzje o nowych datach w tak napiętym przez mistrzostwa świata kalendarzu mają być podawane w najbliższej przyszłości. Szczegóły nie zostały w tym momencie ujawnione.

Premier League: Kto jest liderem angielskiej ligi?

Po sześciu kolejkach angielskiej ekstraklasy liderem jest Arsenal Londyn z 15 punktami. Kolejne lokaty zajmują niepokonane dotychczas ekipy mistrza Anglii Manchesteru City oraz Tottenhamu Hotspur - te dwa zespoły miały zmierzyć się w bezpośrednim starciu w Manchesterze w sobotę.

Królowa Elżbieta II nie żyje. Zbigniew Boniek pożegnał monarchinię, dołączył piękne zdjęcie

Sonda
Śmierć królowej Elżbiety Tobą wstrząsnęła?
Iga Świątek w wielkim finale US Open! Ogromny sukces Polki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze