Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz

Wielkie osłabienie Legii przed meczem ze Spartakiem. Gwiazdor kontuzjowany

2021-09-15 14:22

Legia Warszawa otrzymała wyjątkowo złe wiadomości przed starciem ze Spartakiem Moskwa. Drużyna zostanie osłabiona przez absencję gwiazdora, który do tej pory stanowił o sile drużyny mistrzów Polski. Trzeba przyznać, że przed Czesławem Michniewiczem wyjątkowo duże wyzwanie, aby osiągnąć pozytywny rezultat z rosyjskim klubem.

Legia Warszawa zagra dziś przeciwko Spartakowi Moskwa. Podopieczni Czesława Michniewicza chcą sprawić niespodziankę i w dobrym stylu pokazać się przeciwko mocniejszym rywalom, ale muszą się zmierzyć z dość dużym problemem, aby to uczynić. Okazało się, że jeden z kluczowych piłkarzy składu mistrzów Polski nie będzie mógł zostać uwzględniony w planach meczowych trenera "Wojskowych". Wszystko przez kontuzję gracza.

Tak wyglądają finanse Legii. Dariusz Mioduski wyjawił prawdę, zaskakujące informacje

Legia Warszawa bez podstawowego gracza na Spartak. Mistrzowie Polski potwierdzają złą wiadomość

Okazuje się, że w meczu przeciwko drużynie z Moskwy udziału nie będzie mógł wziąć Andre Martins. Portugalczyk zgłaszał drobne problemy w związku z urazem stawu skokowego, ale nic nie wskazywało na to, aby jego występ przeciwko Spartakowi był zagrożony. Okazało się jednak, że kontuzja jest o wiele cięższa, niż pierwotnie zakładano, w związku z czym Michniewicz będzie zmuszony do znalezienia alternatywy dla gracza. Wiele wskazuje na to, że na placu gry znajdzie się nowy nabytek Legii -  Ihor Charatin, który ma już za sobą debiut w drużynie ze stolicy, w przegranym meczu przeciwko Śląskowi Wrocław.

Lewandowski nie ma wątpliwości. Szczere wyznanie o końcu kariery, wielu może zapłakać

Filip Mladenović o problemach Legii w lidze i przygodzie w Lidze Europy

Mattias Johansson zagra przeciwko Rosjanom

Ciekawą informacją dla kibiców Legii jest fakt, że w składzie drużyny pojawi się  Mattias Johansson. Reprezentant Szwecji zagrał co prawda w I rundzie eliminacji Champions League, ale później przez miesiąc walczył z mononukleozą. Fani są ciekawi, czy piłkarz spełni pokładane w nim oczekiwania i sprawdzi się na tle tak uznanego rywala.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze