Anna Lewandowska kontra Katarzyna Reca! Która z SEKSOWNYCH WAGs bardziej podnieca? ZDJĘCIA i GŁOSOWANIE

2020-05-16 8:59
Liga Mistrzyń: Anna Lewandowska - Katarzyna Reca
Autor: Instagram Liga Mistrzyń: Anna Lewandowska - Katarzyna Reca

Anna Lewandowska - Katarzyna Reca! Czas na ostatni ćwierćfinał w naszej Lidze Mistrzów, w której wybieramy Miss Polski WAGs. To starcie zapowiada się bardzo interesująco. Anny Lewandowskiej nikomu nie trzeba przedstawiać. To najsłynniejsza z polskich WAGs. Rywalką żony najlepszego polskiego piłkarza będzie piękna Kasia Reca, małżonka bocznego obrońcy włoskiego SPAL i reprezentacji Polski Arkadiusza Recy. Która piękniejsza - Ania czy Kasia? Wybór należy do Was! Oglądajcie ZDJĘCIA i GŁOSUJCIE w naszej sondzie!

Anna Lewandowska - Kasia Reca: TRWA BITWA SEKSOWNYCH WAGs!

Rywalizacja w Lidze Mistrzyń, wyborach Miss Polski WAGs, wkracza w końcową fazę. Piękne partnerki słynnych polskich piłkarzy walczą w ćwierćfinałach. Spośród wytypowanych 32 pięknych kandydatek na placu boju po dwóch rundach zostało już tylko 8. Za nami dużo sensacyjnych rozstrzygnięć i emocjonujących pojedynków seksownych partnerek polskich piłkarzy. A najlepsze dopiero przed nami! W czwartym czyli ostatnim ćwierćfinale powalczą słynna Anna Lewandowska i Katarzyna Reca. Obie żony reprezentantów Polski - Roberta Lewandowskiego i Arkadiusza Recy - są zjawiskowo piękne. Ale do półfinału może awansować tylko jedna z nich. Która? Ania czy Kasia? Decyzja należy do Was! Oglądajcie ZDJĘCIA i GŁOSUJCIE!

Liga Mistrzyń

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze