Sergio Ramos i Leo Messi

i

Autor: fot. AP Photo Sergio Ramos i Leo Messi

Byli wrogami, zostaną przyjaciółmi? Piękny gest Ramosa w kierunku Messiego

2021-08-12 9:55

Przez szesnaście lat zaciekle rywalizowali na hiszpańskich i europejskich boiskach. Starć między nimi nie brakowało, ale od nowego sezonu występować będą w jednej drużynie. Sergio Ramos podpisał kontrakt z PSG kilka tygodni temu, Leo Messi piłkarzem paryżan oficjalnie został we wtorek. Wiele wskazuje na to, że wojenny topór został zakopany.

Rywalizacja Ramosa z Messim w El Clasico rozgrzewała kibiców piłki na całym świecie przez szesnaście ostatnich lat. Ramos był wizytówką Realu, Messi - Barcelony. Jeszcze rok temu trudno było sobie wyobrazić, by panowie mogli kiedyś zagrać w jednej drużynie.

Jan Tomaszewski masakruje Leo Messiego: Był jak rozkapryszone dziecko

A jednak! Trwające lato to prawdziwe trzęsienie ziemi na transferowym rynku. Ramos związał się z PSG kilka tygodni temu, a we wtorek dołączył do niego Messi. Odwieczni wrogowie będą zatem od nowego sezonu rywalizować po tej samej stronie barykady.

I wiele wskazuje na to, że topór wojenny został błyskawicznie zakopany. Pierwszy rękę wyciągnął Ramos, który według relacji dziennikarzy "El Pais" zaproponował Messiemu i rodzinie nocleg w jego paryskiej posiadłości.

Messi, jak informowaliśmy wczoraj, na razie wraz z żoną i trójką dzieci śpią w pięciogwiazdkowym hotelu w samym centrum stolicy Francji. Doba ich zakwaterowania kosztuje ponad 90 tysięcy złotych!

Ramos zaznaczył, że jeśli Messiemu i rodzinie znudzi się hotelowe życie, to na czas poszukiwań lokum mogą zamieszkać u niego. Piękny gest, prawda?

Paulo Sousa zabrał głos! Odejście z reprezentacji Polski o krok?!

Jan Tomaszewski: Messi to aktor. Nie wierzę w jego szczerość
Najnowsze