Cudowny wieczór Milika. Najpierw ustrzelił hattricka, a potem dostał TO od narzeczonej [ZDJĘCIE]

2019-12-11 8:06 DaO
Arkadiusz Milik, Napoli
Autor: East News Arkadiusz Milik

Arkadiusz Milik długo musiał czekać na swój kolejny występ w barwach Napoli. Reprezentant Polski zmagał się z kontuzją i na boisko wrócił we wtorkowy wieczór w spotkaniu Ligi Mistrzów. I od razu stał się bohaterem drużyny z południa Włoch. Napastnik dał popis umiejętności i w pierwszej połowie rywalizacji z Genk skompletował hattricka. Po spotkaniu czekał go miły prezent od narzeczonej, Jessicy Ziółek.

Przez ponad miesiąc Milik był wyłączony z gry. Na początku listopada musiał opuścić zgrupowanie reprezentacji Polski przed ostatnimi meczami w eliminacjach Euro 2020. Stało się tak za sprawą dawnego urazu, który ponownie dał o sobie znać. Jeszcze wcześniej napastnik nie pojawił się już w rywalizacji z Genoą w Serie A. Znów odezwał się ból w okolicach spojenia łonowego.

Milik zmuszony był opuścić cztery mecze ligowe oraz rywalizację z Liverpoolem w Lidze Mistrzów. Niepewnym było również, czy wystąpi w ostatniej kolejce fazy grupowej Champions League. Carlo Ancelotti zdecydował się na wystawienie Polaka w wyjściowym składzie i był to strzał w dziesiątkę. Milik już w trzecie minucie wpisał się na listę strzelców.

A nieco ponad półgodziny później skompletował klasycznego hattricka. Polak poprowadził Napoli do zwycięstwa i przypieczętował awans włoskiego zespołu do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Po meczu czekała na niego urocza nagroda. Narzeczona piłkarza, Jessica Ziółek opublikowała zdjęcie, gdy daje słodkiego całusa swojemu ukochanemu. - Arek, moja Miłość i największy Przyjaciel. Wspiera mnie w każdej mojej decyzji i mocno trzyma kciuki za mój sukces. Każde z nas ma swój własny świat. Jesteśmy ambitni i ciężko pracujemy na to by urzeczywistnić nasze marzenia. Szanujemy swoje pasje i kibicujemy sobie nawzajem. Tak właśnie rozumiem słowo miłość - napisała partnerka Milika w opisie do zdjęcia.

Najnowsze