DOJRZAŁA i do granic SEKSOWNA kobieta kumpla Glika urodziła już trójkę dzieci. Inne matki kipią ze złości [ZDJĘCIA]

2020-09-19 11:36 JWa
Lorelei Taron
Autor: Instagram / loreleitaron Lorelei Taron

Mijają lata, a ich miłość działa na nią jak najlepszy balsam! Właśnie urodziła trzecie dziecko znanemu piłkarzowi, a wygląda wciąż jak nastolatka. Radamel Falcao i jego 32-letnia żona Lorelei Taron cieszą się rodzinnym szczęściem, podczas gdy inne kobiety mogą tylko zastanawiać się jaki jest klucz do takiego wyglądu jak dojrzałej partnerki byłego klubowego kolegi Kamila Glika z AS Monaco.

Gdy Radamel Falcao i Kamil Glik grali wspólnie w AS Monaco, kibice bardzo chętnie chodzili na stadion. Polak był podporą defensywy klubu z Księstwa, a Kolumbijczyk gwarantował efektowne dryblingi i gole. Obecnie obaj szukają nowych wyzwań. Glik wrócił do włoskiej Serie A, skąd wypłynął na szerokie wody, a Falcao gra dla tureckiego Galatasarayu Stambuł. To właśnie w tym kraju przyszło na świat trzecie dziecko znanego na całym świecie piłkarza i jego zjawiskowej partnerki - Lorelei Taron, która przez całą ciążę regularnie wrzucała zdjęcia na Instagrama.

Anna Lewandowska zobaczyła Roberta w tym stanie pierwszy raz od dłuższego czasu. "ARMATA" [ZDJĘCIE]

Wiele kobiet z zazdrością patrzyła, jak 32-latka promienieje w stanie błogosławionym. Niektóre kobiety już po jednym porodzie zmagają się z problemami z utrzymaniem wagi czy urody sprzed zajścia w ciążę. Tymczasem matka już trójki dzieci cieszy się nienaganną aparycją i jest obiektem westchnień wielu mężczyzn. Jednak ona kocha tylko jednego - Radamela Falcao. Para jest małżeństwem już od 13 lat i oboje czują się w tym stanie wspaniale.

Cristiano Ronaldo zaliczył SROGĄ WTOPĘ?! Założył koszulę, a i tak widać było mu SUTKI! [ZDJĘCIE]

Super Sport 15.09.2020

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najmłodsze dziecko Falcao i Lorelei Taron dostało imię Jedidah. Uzupełnia więc ono grono rodziny, do którego oprócz 34-latka i 32-latki należą jeszcze 7-letnia Dominique'a i 5-letnia Desiree.

Najnowsze