Anna Lewandowska zobaczyła Roberta w tym stanie pierwszy raz od dłuższego czasu. "ARMATA" [ZDJĘCIE]

2020-09-19 8:18 JWa
Robert i Anna Lewandowscy
Autor: Instagram / Anna Lewandowska Robert i Anna Lewandowscy

Robert Lewandowski w piątek rozpoczął nowy sezon Bundesligi. Tym razem Bayern Monachium z Polakiem w składzie zmierzył się z Schalke Gelsenkirchen. Kapitan reprezentacji Polski strzelił jednego z goli w wygranym przez Bawarczyków aż 8:0 meczu. Wyczyn swojego ukochanego męża skomentowała Anna Lewandowska, która najwyraźniej stęskniła się już za boiskowymi popisami wybranka serca.

Robert Lewandowski i jego koledzy z Bayernu Monachium w ostatnich tygodniach mogli cieszyć się wreszcie chwilą wytchnienia. W sierpniu mistrzowie Niemiec cieszyli się ze zwycięstwa w Lidze Mistrzów i później rozjechali się na zasłużone urlopy. "Lewy" nie został nawet powołany do reprezentacji Polski na mecze z Holandią oraz Bośnią i Hercegowiną, by nieco odpoczął. Po piątkowym wieczorze wydaje się jednak, że jego żona bardzo lubi, gdy Lewandowski przywdziewa piłkarski strój. Anna Lewandowska najwyraźniej stęskniła się za tym wydaniem swojego wybranka serca!

MAJĄTEK Robert Lewandowskiego. ILE ZARABIA Robert Lewandowski?

Super Sport 15.09.2020

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W piątek Bayern Monachium wygrał na inaugurację sezonu 2020/21 Bundesligi z Schalke Gelsenkirchen. Bawarczycy rozgromili wręcz znanego rywala aż 8:0. Gola na 3:0 strzelił Robert Lewandowski. Polak dopisał do swojego konta również asysty, a ta raboną przejdzie do historii! Poczynania kapitana piłkarskiej reprezentacji Polski w telewizji oglądała Anna Lewandowska. Po jego trafieniu zamieściła na Instagramie wymowny komentarz.

Wielcy eksperci zza granicy MONSTRUALNIE wyróżnili Lewandowskiego. Ronaldo i Messi ZZIELENIEJĄ

Anna Lewandowska komentuje występ Roberta Lewandowskiego
Autor: Instagram / annalewandowskahpba Anna Lewandowska komentuje występ Roberta Lewandowskiego

"Armata ruszyła" - napisała Anna Lewandowska na portalu społecznościowym, dodając do tego obrazek serduszka. Trenerka fitness mogła być dodatkowo dumna z ukochanego. Jeszcze przez pierwszym gwizdkiem otrzymał on nagrodę dla najlepszego piłkarza ubiegłego sezony za naszą zachodnią granicą.

Najnowsze