Globe Soccer Awards 2021: Gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online z Globe Soccer Awards. Na jakim kanale oglądać?

2021-12-27 11:24
Globe Soccer Awards 2021: Gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online z Globe Soccer Awards. Na jakim kanale oglądać?
Autor: AP PHOTO Globe Soccer Awards 2021: Gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online z Globe Soccer Awards. Na jakim kanale oglądać?

Globe Soccer Awards TRANSMISJA I STREAM ONLINE. Na jakim kanale oglądać Globe Soccer Awards? Czas na kolejne rozstrzygnięcia Globe Soccer Awards 2021! Tegoroczny plebiscyt znów rozstrzygnie się w Dubaju. Przyznanie nagrody Globe Soccer Awards to ważny moment w życiu wielu piłkarzy. Statuetka z roku na rok zyskuje na randze i z dumą możemy powiedzieć, że jedną z nich otrzymał Robert Lewandowski - za 2020 rok. W tym roku w głosowaniu Globe Soccer Awards Polak szedł ramię w ramię z Cristiano Ronaldo i Mohamedem Salahem. Czy wygra? Globe Soccer Awards 2021: Gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online z Globe Soccer Awards. Na jakim kanale oglądać?

Globe Soccer Awards 2021: Kiedy oglądać? Gdzie transmisja tv?

Globe Soccer Awards 2021 to już dwunasta edycja nagród przyznawanych przez European Club Association przy współpracy z Globe Soccer. W poprzednim roku statuetkę dla najlepszego zawodnika roku otrzymał Robert Lewandowski. Wielu kibiców wierzy, że Polakowi znowu się uda wygrać! Dlatego niektórzy zastanawiają się, gdzie oglądać Globe Soccer Awards 2021? Tegoroczna gala również będzie miała miejsce w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w Dubaju. Do Zatoki Perskiej zjeżdżają już najlepsi piłkarze na świecie. Uroczystość odbędzie się w poniedziałek, 27 grudnia w luksusowym Armani Hotel Dubaj. Z pewnością nie zabraknie przepychu i wielkich gwiazd. Potwierdzono już obecność takich piłkarzy jak Leonardo Bonucci czy Kylian Mbappe. Globe Soccer Awards 2021: Gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online z Globe Soccer Awards.

NIE PRZEGAP! Cezary Kulesza ostro o odejściu Paulo Sousy. Portugalczyk kłamał prosto w twarz, zawiódł zaufanie!

Globe Soccer Awards: Kto wygrywał?

Nagrodę przyznawana jest od 2010 roku, a dla najlepszego piłkarza od 2011 roku. Do tej pory była niemal w stu procentach zdominowana przez Cristiano Ronaldo, który wygrywał statuetkę aż sześciokrotnie. Kto jeszcze dostawał to wyróżnienie? W poprzednim roku statuetka wpadła w ręce Roberta Lewandowskiego. Polak nie był pierwszym piłkarzem Bayernu Monachium, który ją otrzymał. W 2013 roku dostał ją także Franck Ribery.

  • 2011 rok: Cristiano Ronaldo
  • 2012 rok: Radamel Falcao
  • 2013 rok: Franck Ribery
  • 2014 rok: Cristiano Ronaldo
  • 2015 rok: Leo Messi
  • 2016 rok: Cristiano Ronaldo
  • 2017 rok: Cristiano Ronaldo
  • 2018 rok: Cristiano Ronaldo
  • 2019 rok: Cristiano Ronaldo
  • 2020 rok: Robert Lewandowski

Zobacz także: Ujawniono, jak Robert Lewandowski zareagował na decyzję Sousy. "Rozmawiałem przed chwilą z Robertem"

Globe Soccer Awards TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Gala Globe Soccer Awards 2021 zaplanowana jest na poniedziałek, 27 grudnia. Impreza z Dubaju ma rozpocząć się o godzinie 16:30 czasu polskiego. Transmisji w telewizji oczywiście nie zabraknie. Galę Globe Soccer Awards 2021 będzie można oglądać na kanałach Eurosport 2 i Eleven Sports 2.

Sonda
Czy Robert Lewandowski otrzyma nagrodę Globe Soccer Awards 2021?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze