Gwiazdor PSG siedzi w basenie, a ukochana głaszcze jego PENISA! Gorszące ZDJĘCIE wywołało skandal!

2022-01-01 11:45
Mauro Icardi siedzi w basenie, a Wanda Nara głaszcze jego PENISA! Gorszące ZDJĘCIE wywołało skandal!
Autor: Instagram Mauro Icardi siedzi w basenie, a Wanda Nara głaszcze jego PENISA! Gorszące ZDJĘCIE wywołało skandal!

Mauro Icardi i jego żona Wanda Nara znów wywołali skandal. Ukochana i agentka piłkarza PSG opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym jej mąż siedzi w basenie. Wanda Nara trzyma rękę na jego kąpielówkach. Wygląda to tak, jakby pieściła jego genitalia. Mauro Icardi i Wanda Nara po raz kolejny w ostatnim czasie zadbali o to, żeby było o nich głośno. Kilka miesięcy temu media rozpisywały się o ich burzliwym rozstaniu i zdradzie piłkarza PSG. Wanda Nara wspaniałomyślnie przebaczyła jednak mężowi i wygląda na to, że gwiazdor i jego menedżerka znów tworzą harmonijny związek. Zobaczcie to ZDJĘCIE.

Wanda Nara i Mauro Icardi niedawno byli blisko rozstania. Agentka piłkarza PSG prała brudy w mediach społecznościowych, opisując zdradę niewiernego męża. Kryzys udało się jednak zakończyć. Wanda Nara wspaniałomyślnie przebaczyła ukochanemu. Teraz Mauri Icardi i jego kontrowersyjna małżonka znów połączyli siły i wspólnie wywołują kolejne skandale. Wanda Nara zamieściła na Instagramie zdjęcie promujące swoją markę odzieżową. Wraz z Mauro Icardim siedzą w basenie ubrani jedynie w stroje kąpielowe. Dłoń Wandy spoczywa na genitaliach męża? Kibice od razu zwrócili uwagę na charakterystyczne wybrzuszenie w kąpielówkach Mauro Icardiego, który wygląda tak, jakby pieszczoty zmysłowej żony sprawiały mu przyjemność. Wcześniej Wanda Nara wywoływała skandale, zdradzając intymne szczegóły ich pożycia małżeńskiego. PONIŻEJ GALERIA ZDJĘĆ WANDY NARY A POD NIĄ TO SKANDALICZNE ZDJĘCIE.

Piłkarz PSG uprawia SEKS 12 razy dziennie?! ZDJĘCIA jego partnerki tłumaczą dlaczego

Wanda Nara i Mauro Icardi zaskoczyli odważnym zdjęciem. Na fotce z basenu skandalistka trzyma dłoń na kąpielówkach męża i wygląda to tak, jakby głaskała go po jego genitaliach. Jeśli przyjrzymy się dokładnie, zobaczymy jednak, że wybrzuszenie nie jest najlepszym elementem Mauro, ale kieszenią jego kąpielówek. Wie o tym też Wanda, która chciała wprowadzić w błąd swoich fanów. Jeszcze w październiku wydawało się, że o takich pieszczotach Mauro Icardi będzie mógł tylko pomarzyć. Kiedy wyszło na jaw, że piłkarz PSG miał romans, wściekła Wanda Nara publicznie prała brudy i było naprawdę gorąco. Icardi i jego kontrowersyjna ukochana pogodzili się jednak i teraz pozują wspólnie, promując nową linię strojów kąpielowych Wandy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze