Kasia Reca czy Alicja Zubczyńska? Która piękniejsza? Trwa BITWA zjawiskowych WAGs! ZDJĘCIA

2020-05-11 7:44
Liga Mistrzyń: Katarzyna Reca - Alicja Zubczyńska
Autor: Instagram Liga Mistrzyń: Katarzyna Reca - Alicja Zubczyńska

Katarzyna Reca kontra Alicja Zubczyńska - to już ostatni pojedynek WAGs w 1/8 finału Ligi Mistrzyń! Czas poznać ósmą ćwierćfinalistkę! Która piękniejsza? Wybór należy do Was! Oglądajcie ZDJĘCIA i GŁOSUJCIE w naszej sondzie. Kasia Reca to piękna żona bocznego obrońcy włoskiego SPAL i reprezentacji Polski Arkadiusza Recy. A zjawiskowa Alicja Zubczyńska jest dziewczyną obrońcy Górnika Zabrze Pawła Bochniewicza. Obie są przepiękne, ale awansować do ćwierćfinału naszych wyborów Miss WAGs może tylko jedna! Kasia czy Alicja?

Epidemia koronawirusa storpedowała sportowe rozgrywki i jeszcze trochę czasu musi upłynąć zanim piłkarze wrócą na ligowe boiska. Za to na stronie sport.se.pl trwa pasjonująca rywalizacja w naszej pełnej seksapilu i kobiecego wdzięku Lidze Mistrzyń. Wybieramy Miss Polski WAGs, a wyboru dokonacie Wy, Czytelnicy "Super Expressu" i strony sport.se.pl! Wytypowaliśmy 32 obłędnie seksowne partnerki polskich piłkarzy, które rywalizują w systemie pucharowym. Niczym w play off piłkarskiej Ligi Mistrzów walczą w parach, eliminując się w kolejnych rundach. Pojedynek Katarzyny Recy z Alicją Zubczyńską to ostatnia bitwa WAGs w 1/8 finału. Potem już ćwierćfinały, półfinały i wielki finał. Ale najpierw starcie Kasi i Alicji. Która piękniejsza? Poniżej nasza sonda i galerie zdjęć obu pięknych kandydatek.

Liga Mistrzyń

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze