Kinsey Wolanski NAGO na wakacjach. Pokazała nietypowe ZDJĘCIE z rozebraną koleżanką

2020-03-25 11:27 FAN
Kinsey Wolanski
Autor: Instagram/johnnycinematic Kinsey Wolanski i Demi Rose

Media społecznościowe stały się jedną z głównych platform, gdzie błyskawicznie można zyskać sławę. Wystarczy kilka nietypowych zdjęć, kilka odważnych ujęć i po chwili konto może być obserwowane przez miliony użytkowników. A jeśli jeszcze dodamy do tego dobrą reklamę, mamy przepis na doskonały biznes. Doskonale pokazuje to przykład Kinsey Wolanski, która znów postanowiła rozpalić zmysły swoich fanów.

Jeszcze kilka miesięcy temu o amerykańskiej modelce wiedziało niewielu. Jej profil obserwowała garstka ludzi. Wszystko zmieniło się po ostatnim finale Ligi Mistrzów. To właśnie wówczas Kinsey Wolanski wbiegła na murawę w kusym stroju kąpielowym i przerwała mecz Liverpoolu z Tottenhamem. To przedstawienie, które trwało kilkadziesiąt sekund, przyniosło jej ogromną popularność.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Not a bad place to be stuck 💕🏝 Post udostępniony przez Kinsey (@kinsey)

Jej profile w mediach społecznościowych zaczęły obserwować miliony. Obecnie na samym Instagramie liczba ta wynosi 3,7 miliona. Wolanski doskonale wie, jak przyciągać kolejnych fanów. Na jej profilu pojawia się wiele gorących zdjęć. Modelka najchętniej prezentuje się w skąpych strojach kąpielowych, albo... zupełnie bez ubrania.

Kinsey Wolanski znów pokazała dużo. Modelka chwali się swoim pokaźnym biustem [ZDJĘCIA]

Tak właśnie jest w przypadku jednego z ostatnich zdjęć, jakie opublikowała. Wolanski wraz z przyjaciółką, Demi Rose wybrały się na Bahamy, gdzie spędzają wakacje. Obie panie postanowiły opublikować fotografię, na której są całkowicie nagie. - Silne, niezależne kobiety z wielkimi sercami i wielkimi marzeniami - napisała Wolanski na Instagramie. I jak można się domyślić, fotografia zyskała ogromną popularność.

Najnowsze