Iker Casillas

i

Autor: Facebook / Iker Casillas

Iker Casillas w PL

Legenda Realu Madryt w Warszawie. Zdjęcia na tle pałacu i uśmiechy z syrenką w tle

2023-04-17 20:03

Kto poniedziałkowym popołudniem spacerował w okolicach Nowego Świata, to mógł się nieźle zaskoczyć. Warszawę zwiedzał Iker Casillas, legendarny bramkarz m.in. Realu Madryt i reprezentacji Hiszpanii. Fotograficznymi pamiątkami z wizyty na warszawskim rynku pochwalił się w mediach społecznościowych.

Kiedyś w osłupienie fanów NBA wprawił Carmelo Anthony. Znakomity koszykarz takich klubów jak NY Knicks i LA Lakers. Kilka lat temu niektórzy fani skorzystali z nieoczekiwanej eskapady Amerykanina, teraz to samo mogli zrobić niektórzy fani Realu Madryt. Ikona klubu z Estadio Santiago Bernabeu odwiedził Iker Casillas. Na zdjęciach, które wrzucił na swoje kanały społecznościowe widzimy, że były bramkarz w centrum miasta, m.in.: na Starówce, przy Pałacu Prezydenckim i Zamku Królewskim oraz obok Pomnika Syrenki. Po zdjęciach łatwo wywnioskować, że wizyta w stolicy Polski sprawiła mu niekłamaną przyjemność.

Jakub Kosecki opowiedział o marnowaniu pieniędzy. Miesięcznie wydawał wielką kasę

Następnie Casillas spędził kilka godzin na planie zdjęciowym.

Iker Casillas to żywa legenda Realu Madryt i reprezentacji Hiszpanii. W ekipie La Roja grał w latach 2000 – 2016. Zdołał rozegrać 167 meczów, zdobył dwa mistrzostwa Europy (2008 i 2012) i mistrzostwo świata (2010). Z Realem Madryt sięgnął po pięć mistrzostw Hiszpanii, trzykrotnie wygrywał Ligę Mistrzów.

Były bramkarz Legii porównał Josue do boga. Przestrzega przed klapą w całym sezonie

Listen on Spreaker.
Najnowsze