Liga Mistrzów. Inter Mediolan - OSC Lille, wynik 2:1. Ireneusz Jeleń nie wykorzystał szansy

2011-11-02 23:58

To był mecz próby dla Ireneusza Jelenia (30 l.). Polski napastnik znalazł się w pierwszym składzie Lille na mecz z Interem Mediolan (1:2) w grupie B Ligi Mistrzów. Jeleń nie zaprezentował się jednak zbyt dobrze i zszedł z boiska już po pierwszej połowie spotkania.

Polaka zmienił Brazylijczyk Tulio De Melo. I niestety dla Jelenia trener Rudi Garcia mógł żałować, że to nie De Melo grał od początku. Brazylijczyk bowiem strzelił w końcówce ładnego gola, który dał francuskiemu zespołowi cień szansy na zwycięstwo. Inter nie dał sobie jednak wydrzeć kompletu punktów.

Przeczytaj koniecznie: Pomocnik reprezentacji Brazylii i Liverpoolu Lucas Leiva dla gwizdek24.pl: Zapraszam Bruno na Anfield! WYWIAD WYWIAD Z LUCASEM LEIVĄ. LUCAS LEIVA DLA GWIZDEK24.PL

Kilkanaście minut w zespole Lille zagrał inny reprezentant Polski – Ludovic Obraniak.