LIVE: Chelsea - Manchester. Zapis relacji NA ŻYWO w internecie

2011-04-06 22:43

Odwieczni rywale Chelsea Londyn i Manchester United stają do boju o półfinał Ligi Mistrzów. Czy Fernando Torres zdoła przełamać swoją niemoc strzelecką? Czy może Wayne Rooney kolejny raz rozstrzygnie losy spotkania? Gwizdek24.pl zaprasza do przeczytania zapisu relacji na żywo!

Strona nie odświeża się automatycznie. Naciśnij F5 aby odświeżyć.

Aktualne wyniki: CHELSEA - MAN UTD 0:1, BARCELONA - SZACHTAR 5:1

Koniec spotkania.

90 min Torres chciał wymusić karnego! Żółta kartka! Bójka w polu karnym United!

90 min Zamieszanie pod bramką United, Ramires przewrócony! Powinien być karny!!

Barcelona wygrywa już 5:1. Xavi.

86 min A teraz o krok Anelka!

85 min Nani sam na sam z Cechem, ale lepszy Czech!

79 min Znów blisko gola dla Chelsea po dośrodkowaniu Maloudy

75 min Ach, jaki strzał Torresa! Pięknie broni van der Sar!

73 min Vidić z żółtą kartką...

70 min Essien minimalnie obok!

67 min Hernandez o krok od strzelenia gola!

66 min Bezradna jest Chelsea, wrzutka Lamparda, ale United zabierają mu piłkę

A teraz Barcelona! Keita!

Mamy gola dla Szachtara, Rakicki pokonuje Valdesa.

57 min Ależ mielibyśmy piękną bramkę! Drogba strzela z przewrotki, ale minimalnie obok!

Barcelona prowadzi już 3:0, tym razem trafia Pique

53 min Na boisko wchodzi Nani i od razu popisuje się strzałem

49 min Znów blisko Chelsea, wspaniałe podanie Drogby!

46 min Rozpoczęli

Koniec I połowy, zapraszamy po przerwie.

Ależ szczęście ma Manchester... Najpierw słupek ich ratuje, a potem obrońca wybija piłkę z linii po strzale Lamparda!

45 min Ależ bombardowanie bramki United!!!!! Tylko cudem jeszcze nie przegrywają!!

45 min Soczysty strzał Rooneya, ale broni Cech

41 min Najpierw dobra sytuacja dla Chelsea, a potem podanie do Hernandeza - jednak Meksykanin mija się z piłką

38 min Essien wbiega w pole karne, ale jego dośrodkowanie wybija obrona United

37 min Cały czas napór Manchesteru, dobra piłka do Hernandeza, ale szybszy Petr Cech

Barcelona już prowadzi 2:0, strzela Dani Alves

31 min Cóż za sytuację miał Torres! Ale źle zachował się w polu karnym!

31 min Bardzo źle gra Chelsea... Na razie zapowiada się na to, że United jeszcze podwyższą prowadzenie....

28 min Brutalnie faulowany Rooney!

Duży udział przy tej bramce miał Ryan Giggs, ktory kapitalnie podał do Rooneya.

24 min GOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Wayne Rooney!!!! 1:0 dla United!!!!

19 min Ależ bomba Drogby!!!! Z wielkim trudem broni van der Sar!!! Napór Chelsea!

16 min Tym razem też Park, ale też niecelnie

15 min Niewiele brakowało, a nieudany strzał Parka byłby świetną asystą. Ale aż tyle szczęścia "Diabły" nie miały...

13 min Dobra indywidualna akcja Rafaela, ale powstrzymany przez defensorów Chelsea

9 min Rajd Bosingwy, ale jego dośrodowanie przerwane przez obronę MU

8 min Dobra interwencja Rafaela przerywa groźną akcję Chelsea

6 min Didier Drogba w dobrej sytuacji, ale strzela na wiwat...

3 min Essien ostro fauluje Rooneya

W drugim meczu już Barcelona prowadzi. Do bramki Szachtara trafia Iniesta.

1 min Rozpoczęli

Ostatni mecz w Lidze Mistrzów tych dwóch drużyn miał miejsce w 2008 roku. Wtedyw finale rozgrywek Manchester wygrał po serii rzutów karnych.

Przeczytaj koniecznie: Jagiellonia Białystok. Vuk Sotirović: Probierz mnie zwolnił, żeby sam odejść