Maciej Rybus

Autor: Cyfrasport Maciej Rybus

Lokomotiw Moskwa znów nie dał rady. Wicemistrz Rosji odpada z Ligi Mistrzów

2020-12-01 21:58

Piłkarze Lokomotiwu Moskwa marzyli o pierwszej wygranej w obecnej edycji Ligi Mistrzów. Wydawało się, że wicemistrz Rosji spełni te plany, bo rywalem był RB Salzburg. Ale nic z tego nie wyszło. Mistrz Austrii wygrał w stolicy Rosji 3:1 wskoczył na trzecie miejsce i zepchnął gospodarzy na ostatnie miejsce w grupie.

To może być kosztowna porażka dla Lokomotiwu. Bo na ten moment wypadają z Ligi Mistrzów. Jednak wciąż mają szanse na zajęcie trzeciego miejsca w grupie i awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Ale będzie to trudne do zrealizowania, bo w ostatniej kolejce LM Loko zagra na wyjeździe z Bayernem Monachium.

Sensacja w Lidze Mistrzów! Real Madryt znów poległ z mistrzem Ukrainy

W składzie Lokomotiwu z Salzburgiem w pierwszym składzie wybiegł Maciej Rybus. Nasz kadrowicz zagrał na lewej pomocy. Rozegrał całe spotkanie. Tym razem nieobecny był Grzegorz Krychowiak, który jak informowały rosyjskie media, zakaził się koronawirusem. Bohaterem austriackiej drużyny był Mergim Berisha, który w pierwszej połowie zdobył dwie bramki. Gospodarze odpowiedzieli tylko trafieniem Antona Miranczuka, który w końcówce wykorzystał rzut karny. Co z tego, skoro po dwóch minutach Salzburg zadał trzeci cios. Tym razem bramkarza Guilherme pokonał Karim Adeyemi.

Dlaczego Robert Lewandowski NIE GRA w meczu z Atletico? ABSENCJA Roberta Lewandowskiego