Piotr Zieliński, Liga Mistrzów

i

Autor: AP PHOTO Piotr Zieliński, Liga Mistrzów

Wielkie osiągniecie!

O tym osiągnięciu Piotra Zielińskiego mówi cała Europa! Polak przebił gwiazdy, te liczby robią wrażenie!

2023-03-16 13:15

Piotr Zieliński jest jednym z największych autorów sukcesu Napoli w Lidze Mistrzów. Świetna gra Polaka w dwumeczu przeciwko Eintrachtowi Frankfurt zapewniła ekipie z Neapolu awans do ćwierćfinału rozgrywek, a sam kadrowicz "Biało-Czerwonych" znalazł się na celowniku zagranicznych mediów, które go niezwykle komplementują. Okazuje się, że Polak w jednej ze statystyk wśród piłkarzy występujących w rozgrywkach o Puchar Mistrzów jest po prostu najlepszy. Te liczby robią wrażenie.

Piotr Zieliński ma za sobą wyśmienity mecz. Polak ustrzelił Eintracht Frankfurt, a jego dobra gra w dwumeczu pozwoliła ekipie z Neapolu awansować do ćwierćfinału rozgrywek. Świetną postawę Polaka w rozgrywkach europejskich pucharów oddaje szczególnie jedna statystyka, która dobitnie pokazuje, w jak świetnej dyspozycji znajduje się zawodnik reprezentacji Polski. Te liczby pokazują, że gracz przebija nawet największe gwiazdy europejskiego futbolu, to wprost niesamowite.

Piotr Zieliński przebija największe gwiazdy. W tej statystyce jest najlepszy

Okazuje się, że Piotr Zieliński w trakcie starć w tym sezonie Ligi Mistrzów może pochwalić się największą liczbą kluczowych podań wśród wszystkich piłkarzy, którzy biorą udział w rozgrywkach. Zawodnik reprezentacji Polski ma na koncie 21 tego typu zagrań i przebija takie nazwiska jak Jack Grealish (Manchester City), Leo Messi (PSG) i Riyad Mahrez (Manchester City). Dodatkowo, były gracz Udinese Calcio i Empoli ma na swoim koncie już cztery trafienia w rozgrywkach oraz dwie asysty.

Sonda
Czy Napoli stać w tym sezonie na wygranie Ligi Mistrzów?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze