Reprezentant kraju rzucił gorącą żonę i wziął ślub z jej młodziutką SIOSTRZENICĄ. Straszliwe słowa o bólu i cierpieniu [ZDJĘCIA]

2020-09-16 15:15 JWa
Hulk, Camila Angelo i Iran Souza
Autor: Instagram Hulk, Camila Angelo i Iran Souza

Jego "wyczyn" okazał się być jednym z największych skandali obyczajowych w futbolu ostatnich lat. W 2019 roku brazylijski gwiazdor piłki nożnej Hulk wziął ślub z piękną Iran Souzą. Ich małżeństwo nie potrwało długo. Już w tym roku ożenił się bowiem z jej... siostrzenicą. Zraniona kobieta nie ukrywa, że Camila Angelo wbiła jej nóż w serce, a słowa naprawdę poruszają.

Hulk wielki skandal wywołał w marcu tego roku. To wtedy na światło dzienne wyszło, że rozstał się z żoną, by zawrzeć związek małżeński z jej... siostrzenicą! Camila Angelo musiała szybko podjąć ten krok, ponieważ brazylijski piłkarz występuje obecnie w Chinach. Jej kończyła się wiza, a zakochani nie chcieli kolejnej rozłąki. W związku z tym ekspresowo zorganizowali swój ślub i do dzisiaj z uśmiechami na twarzach pozują do zdjęć publikowanych na Instagramie. W zdecydowanie innym nastroju jest Iran Souza. Była już żona Hulka po kilku miesiącach zdecydowała się opowiedzieć o prawdziwym życiowym koszmarze.

Była dziewczyna Szczęsnego znalazła nowego faceta! SEKSBOMBA jest z wielkim rywalem Kubicy [ZDJĘCIA]

W rozmowie z "Record" Iran Souza przedstawiła obraz bardzo zranionej kobiety. - Wciąż nie rozumiem co się stało - powiedziała ze łzami w oczach. - Ból wciąż jest ogromny, myślę, że może złamać moje serce - dodała mocno była żona Hulka.

Ewa Brodnicka dostała PENISA. Nieoczekiwana reakcja: "Jestem taka..." [ZDJĘCIE]

- Ona była dla mnie jak córka - powiedziała o siostrzenicy. - Dałam tej dziewczynie wszystko i porzuciłam wiele marzeń, by pomóc spełniać jej. Znała moje słabości, bóle i lęki - dodała.

Super Sport 15.09.2020

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze